Ish nënkryetar i PD dhe deputet në Kuvend, Astrit Patozi, pas takimit të djeshëm më anëtarët e PD në Durrës,  shkruan në fb:

“Mirënjohje demokratëve të Durrësit.

Takim i shkëlqyer. Bashkë, për të shpëtuar dhe ringritur Partinë Demokratike”.

Me këtë rast Patozi ka paraqitur edhe sloganin e ri: “Askënd për të humbur, gjithkënd për të fituar!”.

Image may contain: 7 people, crowd

Image may contain: 3 people, people smiling, people sitting

 

Image may contain: 2 people, crowd and indoor

Image may contain: one or more people and crowd

Image may contain: 4 people, crowd

Image may contain: one or more people, crowd and indoor

Image may contain: 3 people, crowd and indoor

Image may contain: one or more people, people on stage, crowd and indoor

Image may contain: one or more people, crowd and indoor

Image may contain: 5 people, crowd and indoor