(FOTO Arkiv)

Sot, në orën 08:30 , kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me Presidentin e Republikës, Bajram Begaj.

Mësohet se takimi po zhvillohet në ambientet e Presidencës.

Deri më tani ende nuk dihet se çfarë do të diskutojnë Rama dhe Begaj.