Etiketa: bilanci

COVID19/ Akoma ka njerëz që nuk e besojnë, por akoma mbetet i lartë numri i vdekjeve: Sot 5 pacientë humbën jetën.
Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë pesë pacientë me koronavirus. Gjithashtu, MSH bën me dije se kanë rezultuar pozitivë me virusin e rëndë 153 persona...
Covid 19/ MSh: Në 24 orët e fundit humbin jetën 2 pacientë, 152 raste të reja
Ministria e Shëndetësisë bën me dije rastet e të prekurve me Covid 19 në vendin tonë. Në 24 orët e fundit mësohet se janë 152 të infektuarit dhe 52 të shëruarit. Po ashtu konfirmohet se kanë hu...
COVID19/ Edhe sot u shënuan 3 viktima, 164 rezultuan të infektuar
Ministria e Shëndetësisë njofton se janë shënuar në 24 orët e fundit 3 viktima dhe 164 të infektuar nga COVID-19 nga 872 testime. Ndërkohë të shëruar janë 51. Më shumë raste kishte Tirana 56, p...
COVID19/ Rriten infektimet në 24 orët e fundit: 153 raste të reja dhe 4 viktima
(Foto Arkiv) Ministria e Shëndetësisë tha sot se në 24 orët e fundit janë kryer 847 testime prej të cilëve 153 janë konfirmuar si raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në të dy spitalet ...
COVID19/ Shqipëria në 24 orët e fundit: 135 raste të reja dhe 6 viktima
Në 24 orët e fundit në Shqipëri kanë humbur jetën 6 perosna janë regjistruar 135 raste të reja dhe 94 qytetarë janë shëruar. Shpërndarja gjeografike e rasteve pozitive ditore është: 33 raste në...
Sot COVID/ Humbën jetën 6 pacientë; gati 1 në 10 të testuar rezulton i infektuar
  Ministria e Shëndetësisë tha sot se në 24 orët e fundit janë kryer 812 testime prej të cilëve 93 janë konfirmuar si raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në të dy spitalet dedikuar Co...
COVID19/ Sot kanë ndërruar jetë 5 pacientë, 101 të tjerë u konfirmuan pozitiv
101 raste pozitivë janë konfirmuar me covid-19 në 24 orët e fundit në vend. Ndërsa fatkeqësisht kanë humbur jetën edhe 5 qytetarë. Ministria e Shëndetësisë benë me dije se për të 4 ditë radha...
Covid-19/ Ditë më e keqe se një ditë më parë: 5 jetë të humbura dhe 112 raste të reja.
Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë regjistruar 112 raste të reja dhe 5 humbje jete në vendin tonë, si pasojë e Covid-19. Në 24 orët e fundit 132 qytetarë e kanë fitu...
COVID19/ Edhe 24 orët e fundit, 2 viktima. U kryen 864 testime, 152 dolën të infektuar.
Ministria e Shëndetësisë raporton se në 24 orët e fundit janë regjistruar 2 viktima dhe 152 të infektuar me COVID-19. Në tërësi janë kryer sot 864 testime teksa viktimat janë shënuar në dy spitale...
4 viktima dhe 155 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit
Ministria e Shëndetësisë informoi sot se janë 155 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit në vend dhe 4 persona kanë humbur jetën. Dr.Marjeta Dervishi nga Instituti i Shëndetit Publik tha...
Faqja 5 prej 13« E para...34567...10...E fundit »