Etiketa: bilanci

COVID19/ Ulen shifrat: 545 raste të reja dhe 16 jetë të humbura në 24 orët e fundit
Numri i të infektuarve dhe të vdekurve nga COVID-19 është ulur gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Nga 2.026 testime të kryera  kanë rezultuar pozitivë 545 qytetarë, ndërsa kanë ndërruar j...
COVID19/ Sot kishte 17 viktima dhe 795 raste të reja
  Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në vend janë shënuar 17 viktima dhe 795 raste të reja. “Rastet pozitive të konfirmuara në 24 orët e fundit janë identifiku...
14 persona humbin jetën dhe 565 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri në 24 orë
  14 persona humbin jetën dhe 565 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit. Nga 2.084 testime të kryera për të dyshuar, 565 kanë rezultuar pozitivë, duke shënuar një ulje t...
Ministria e Shëndetësisë/ Edhe 737 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fundit
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19, duke mos e ulur asnjë moment vigjilencën për r...
COVID19/ Vdekje rekord në Shqipëri, 15 persona, 836 raste të reja infektimesh.
Shqipëria ka shënuar një tjetër rekord negativ për vdekjet dhe infektimet nga covid-19.  Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë, gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 15 persona ndë...
COVID19/ Sot dita rekord infektimesh: 786 raste të reja dhe 11 viktima në vend.
  Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 786 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 11 qytetarë. Ndërkohë ...
COVID19/ Shpërthim infektimesh, 711 raste të reja, 9 viktima dhe 412 të shëruar gjatë 24 orëve të fundit
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat e higjienës, distancimit fizik dhe mbajtjen e maskës në çdo ambient jashtë shtëpisë. ...
COVID19/ Rekord i ri infektimesh: 597 raste dhe 11 viktima në 24 orët e fundit
Ministria e Shëndetësisë njofton zyrtarisht se këtë të dielë janë regjistruar 597 raste të reja dhe 11 viktima nga COVID-19. Kjo e dielë shënon edhe një rekord të ri gjatë pandemisë në Shqipëri pa...
COVID19/ Ditë e vështirë, 7 viktima dhe 490 raste të reja.
Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 490 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 7 qytetarë. Ndërkohë betejën...
COVID-19/ Sot dita më e keqe, 11 vetë humbën jetën dhe 507 infektime të reja.
    Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar bilancin e covid, ndërsa ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat e higjienës, distancimit fizik ...
Faqja 3 prej 1312345...10...E fundit »