Etiketa: bilanci

Covid 19/ Kjo ishte dita më e keqe në vend, humbën 12 jetë, 525 raste të reja! Mes viktimave një 34-vjeçar
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bëri me dije të dhënat e fundit të situatës me Covid 19, ku vetëm në 24 orët e fundit u regjistrua një rekord i ri infektimesh dhe viktimash, me 525 ...
Covid19/ Sot dita e shërthimit më të lartë: 421 raste të reja dhe 7 viktima.
  Vendi ynë ka shënuar sot ditën me më shumë infektime të reja në 24 orë. Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 421 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spital...
COVID19/ Shqipëria shënon ditën më të zezë: 327 raste të reja dhe 9 humbje jete.
Shqipëria ka shënuar sot ditën me më shumë infektime të reja, por edhe me më shumë të vdekur nga Covid-19. Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 327 raste të reja me koronavi...
COVID/ Rekord infektimesh në Shqipëri: 311 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit
Shqipëria ka shënuar sot ditën me numrin më të lartë të infektimeve në 24 orë. Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 311 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në të dy...
COVID19/ 299 raste të reja dhe 4 humbje jete në një ditë
Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 1315 testime nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 299 qytetarë të prekur nga virusi SARS-COV2. Janë shëruar 106 qytetarë, duke e çuar në 10654 numrin e ...
COVID19/ 281 infektime dhe 3 viktima në 24 orët e fundit.
Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 281 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në të dy spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 3 qyt...
COVID/ Rekord infektimesh në Shqipëri: 289 raste të reja dhe 4 humbje jete në 24 orë
Shqipëria ka shënuar sot ditën me numrin më të lartë të infektimeve. Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 289 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu...
COVID19/ Sot kanë humbur jetën pesë pacientë, janë infektuar 182: Kurba në rritje!
Pesë persona kanë ndërruar jetë ditën e sotme nga COVID-19, ndërsa janë infektuar 182 të tjerë gjatë 24 orëve. 1055 testime janë kryer në 24 orët e fundit, nga të cilët kanë rezultuar pozit...
4 të vdekur nga COVID-19, 162 raste të reja në 24 orë
Katër persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se janë identifikuar 162 raste të reja me COVID-19. Po ashtu, mësohet se janë shë...
COVID19/ Sot ishte një ditë e keqe, 4 viktima dhe 149 raste të reja.
Ministria e Shëndetësisë informoi sot se janë kryer 963 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 149 persona me COVID-19 në 24 orët e fundit. Fatkeqësisht 4 pacientë kanë humbur jetën. Dr. Eugena To...
Faqja 4 prej 13« E para...23456...10...E fundit »