Etiketa: is_tag

Rama është kapur mat, po e mbyll me turp.
  Nga Nard Ndoka/ Rama është kapur mat, LSI në befasi! Basha e Opozita ngjiten, kauza triumfon! Situate konfuze, shi, natë, protestë, grevë, qëndresë, përpjekje, e pse të gjitha këto?! ...
Ilir Meta lobon për një ftesë në Inaugurimin e Donald Trump.
(FOTO: Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi)/ Nga Besar Likmeta/ BIRN Marrëveshja e nënshkruar mes LSI dhe McKeon Group, një kopje e së cilës disponohet nga BIRN, tregon se Meta dhe LSI do t’i pag...
Si mund të jesh kandidat përballë Metës?!
  Lëvizja Socialiste për Integrim ka hapur fushatën e zgjedhjeve në Parti. Do të zgjidhen forumet drejtuese të Partisë, mes të cilëve edhe kryetari ; sot në këtë post ndodhet Ilir Meta, nj...
Në këto momente luhatjesh, Ilir Meta lavdëron koalicionin me Berishën në vitin 2009
  Ilir Meta kujtoi lëvizjet e forta politike që ka bërë në të shkuarën, që nga ndarja me socialistët, kalimi me Berishën në 2009, apo rikthimi tek e majta në zgjedhjet e kaluara. Në interv...