Etiketa: is_tag

E papritur: Zonja e Parë, Kryemadhi, çmon Berishën dhe i bën ‘bllok’ Ramës.
Zonja M onika Kryemadhi, gruaja e Ilir Metës dhe pas dy muaj 'Zonjë e Parë' e vendit, sonte e ftuar në programin televiziv “Xing me Ermalin”, ka treguar se politikani për të cilin ka më shumë resp...
Po tani, zoti kryeministër?! FOTO
Nga Monika Kryemadhi/ Dje, Kryeministri Rama tha se kritikat e deputetes së LSI Monika Kryemadhi për mbylljen e vendeve të punës nuk duhen marrë seriozisht pasi është kohë fushate. Deputetja...