Etiketa: is_tag

Familja mbretërore mblidhet rreth Meghan për të kapërcyer dhimbjen e abortit
Vendimi i Meghan Markle për të ndarë një moment kaq të dhimbshëm në jetën e saj si aborti nuk e ka lene indiferent publikun. Dhe as familjen Mbretërore Francesca Rossi  Fjalët e Meghan Markl...
Meghan Markle ‘ofrohet me 1 milion dollarë për një intervistë’ ku të hedhë bomba mbi familjen mbretërore.
Meghan Markle do të ishte gati të hidhte një bombë mbi Familjen Mbretërore Britanike duke dhënë një intervistë prej 1 milion £ (2.05 milion NZ NZ) për një rrjet televiziv amerikan. Burimet zbul...
Megxit: Sussex-ët do lënë titujt ‘Hirësia Mbretërore’, jo më anëtarë në detyrë të Familjes Mbretërore
Nga: VICTORIA FRIEDMAN/ Breitbart News Princi Harry dhe Meghan Markle nuk do të përdorin më titujt  Lartësia e Tij/Saj Mbretërore pasi ata "nuk janë më anëtare në detyrë të Familjes Mbretërore"...
Kërcënimi i fundit i Meghan Markle: “Intervistë bombë mbi Elizabeth II”
Meghan Markle, ish-aktorja amerikane 38-vjeçare e divorcuar, që do të ketë hipnotizuar Harry-in e gjorë, duke e shkëputur së pari nga kurora angleze dhe më pas nga atdheu në mënyrë që të kënaqet n...
Rasti Harry dhe Meghan, flet biografja: “Shëndeti mendor i princit është shumë i brishtë”
Biografja e Princit Harry thotë të sajën dhe ka folur për një paqëndrueshmëri në shëndetin psiqik të Harryt, sic ai vetë i tregoi asaj disa vjet më parë Francesca Galici   Rasti i Harryt ...
Princ Harry dhe Meghan/ ‘Vritet’ Familja Mbretërore teksa çifti nis ‘kapitull tjetër’.
Familja Mbretërore thuhet se po ‘lëndohet’ me deklarimin e Dukës dhe Dukeshës së Sussex se do të japin dorëheqjen nga titulli mbretëror. Princ Harry dhe Meghan nuk u konsultuam me ndonjë pjesët...
Meghan Markle dhe Harry, fotografia e parë e Bebes Mbretërore
  Princi Harry dhe Meghan Markle mbajtën premtimin e tyre: dy ditë pas lindjes (ardhur më 6 maj pak pas orës 5 të mëngjesit) pozojnë për imazhin e parë zyrtar të Royal Baby, një djalë i bu...
Meghan, dukesha e Sussex dhe gruaja e princit Harry, lindi djalë
Nga: Gerry Mey,Reuters 32 minutes ago WINDSOR, Angli (Reuters) - Meghan,Dukeshja e Sussex dhe bashkëshortja e Princit Harry të Britanisë, lindi një djalë të hënën, njoftoi Harry. Fëmija, i s...
Kensington Palace konfirmon se dukesha Meghan është shtatzënë
Kensington Palace ka konfirmuar se Meghan Markle dhe Princi Harry do të kenë nje fëmijë pranverën e ardhshme. (Foto: Chris Jackson) Përgatitu për një tjetër fëmijë mbretëror! Kensington Palace...
FOTO/ Mbretëria nuk ka pasur kurrë një si Meghan Markle….
(Meghan Markle ka lindur nga Thomas dhe Doria në 1981)/ Kurrrë Mbetëria nuk ka pasur të tillë sa Meghan Markle – një grua me karierë të divorcuar, e ardhur nga një origjinë me përzierje racash....