Fatos NANO për largimin e Bashkim Finos: Gjithmonë rrinte në të majtën time, lidhjen e kishim me zemër
Ish-kryeministri Fatos Nano shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të mikut të tij, politikanit Bashkim Fino.  Në një prononcim për Newsbomb.al...
Kolegji Zgjedhor nis shqyrtimin e padisë së parë që lidhet me zgjedhjet e 25 prillit
Kolegji Zgjedhor nisi shqyrtimin e padisë së parë që lidhet me zgjedhjet e 25 prillit. Bëhet fjalë për listën e kandidatëve të koalicionit opozi...
NJË ZJARRFIKËS I SHERREVE TONA TË EGRA DHE TË PAZAKONTA
Nga Astrit Patozi/ Bashkim Finon do ta mbaj mend si kundërshtarin në parlament, që nuk të linte ta harroje. Pasi shfaqej vrullshëm dhe papr...
Humbja e Bashkim Finos, Rama: Ditë zie për familjen tonë të madhe, sot aktivitetet tona elektorale do të ndalen
Kryeministri Rama ka reaguar permes nje mesazhi ngushellimi per ndarjen nga jeta te ish-kryeministrit Bashkim Fino. Ky i fundit nderroi jete nga C...
Vaksinimi masiv, Rama: S’do të kërkohet pasaportë vaksinimi për turistët, s’kemi orare kufizuese këtë verë! Vaksinat na lehtësojnë barrën e pandemisë
Kryeministri Edi Rama ishte prezent në inspektimin e procesit të vaksinimit masiv në sheshin "Skënderbej" ku tha se ky proces do të lehtësoj sezon...
“Me tramvaj erdhët?!”, Rama ironizon opozitën: Prapë atë do merrni nëse ia fusni në tym zgjedhjes
Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës nga tarraca e bashkisë së Tiranës, nuk la pa ironizuar opozitën.  Ai iu drejtua qytetarëve që ishin të prani...
“S’ke këllqe për t’u përballur me Ramën”/ Ish-këshilltari ‘shpërthen’ ndaj Bashës: Rotacioni nuk vjen me ishalla o Zot!
Zyrtarizimi i listës së kandidatëve për deputetë nga PD ka sjellë pakënaqësi të shumta në selinë blu. Një ndër ta është dhe gjeneral Piro Ahmetaj,...
“Sot është dita më e lumtur e jetës time politike”/ Rama flet i emocionuar për vaksinimin masiv
Kryeministri Edi Rama thotë se kjo e sotmja është dita më e lumtur e jetës së tij politike. "Kjo e sotmja është një nga ditët më të bukura të jet...
Sot nisi vaksinimi masiv, Rama: Imunizimi i gjithë qytetarëve mund të realizohet para pranverës së ardhshme
Kryeministri Edi Rama bashkë me ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu kanë inspektuar nisjen e vaksinimit masiv në sheshin “Skënderbej”....
Nesër nis vaksinimi masiv/ Manastirliu: 2 çadra në sheshin ‘Skëndërbej’! Objektiv vaksinimi i 10-15 mijë qytetarëve në ditë!
TIRANË- Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në një intervistë për Report Tv ka dhënë detaje nga procesi i vaksinimit masiv, që pritet të ...
Faqja 10 prej 458« E para...89101112...203040...E fundit »