Showbiz: Me buzë e vetulla të bëra/Kush është Ori, prezantuesja joshëse e motit. FOTO
E quajnë Orjela Sulajmani dhe po shndërrohet në një nga figurat e dashura të ekranit, edhe pse për momentin prezanton vetëm motin në një prej tele...
Showbiz/ Shtëpia e dashur e Michael Douglas po rrënohet e nuk po shitet; Catherine Zeta Jones ka ‘kujtime të këqija’.
Michael Douglas, 73 vjeç, dhe Catherine Zeta Jones, 48, nuk kanë mundur të shesin shtëpinë e tyre të dashur në Valldemossa, Majorca për katër vjet...
Tronditëse/ Dolores O’Riordan: Këngëtarja e ‘Boronicave të kuqe”, vdes 46 vjeç. VIDEO
Këngëtarja e famshme mes të famshmëve të artit botëror, Dolores O’Riordan ka vdekur në Londër në moshën 46 vjeç. “Këngëtarja lider në bandën Ir...
FOTO: Rita Ora në krahë të Conor McGregor ‘gjatë natës’ së Fashion Awards, pas ceremonisë.
Këngëtarja dhe sportisti kanë pozuar për një seri fotosh të shpejta, së bashku në eventin e Londrës të hënën në mbrëmje- shkruan ‘The Sun’. Kur...
SHOWBIZ: Katie Price i jep Kieran Hayler ‘ultimatum 6 muaj që ta rifitojë’, ndryshe divorc.
Marrëdhëniet e tyre kanë kaluar një vit të mbushur me deklarata për pabesnikëri, por Katie më në fund i ka dhënë Kieran-it një paralajmërim final....
FOTO: E pacipa Lisa Appleton bën si Rita Ora dhe del në rrugë e veshur vetëm me një peshqir.
By Dan Cain/ The Sun Lisa Appleton ka marrë tipin e modelit të veshjes nga Rita Ora dhe ka krijuar luk-un e famshëm të një ‘European Music Aëar...
Brad Pitt i kërkon ndjesë Jennifer Aniston pse e la për Angelina Jolie
Aktori i famshëm e la ‘Friends star’ Aniston pas takimit me Angelina Jolie. Por që nga ndarja nga Ange vitin e kaluar raportohet se Brad ka vendos...
‘Klasa punëtore ka folur’: Legjenda e “punk rok”, Johnny Rotten çmon Brexit, Trump, dhe Farage
Ikona britanike e Kulturës dhe i ashtuquajtur “kumbarë i artit punk rok” John Lydon (Johnny Rotten) ka përshëndetur “harenë” e populistëve, të lëv...
Aktorja Mary Tyler Moore vdiq në moshën 80 vjeç.
Mary Tyler Moore, një yll i TV që i përket programit “The Mary Tyler Moore Show”, e cila me realizmin e saj komik ndihmoi revolucionarizimin e për...
Bleona Qereti në festën e presidentit Trump për Krishtlindjet/ FOTO + VIDEO
(FOTO: Festa e Krishtlindjeve; Bleona Qereti në foto selfie me Donald Trump, president i zgjedhur)  Bleona Qereti, këngëtare shqiptare, ka shpë...
Faqja 1 prej 212