Oscars 2017: Moonlight fiton Çmimin Oscar pas një ngatërrese me “fituesin” e shpallur.
Moonlight ka fituar Çmimin Oscar- por vetëm pas një gabimi që La La Land fillimisht ishte shpallur fitues. Poducenët e La La Land ishin në mes ...
Këngëtarja “Pop Star”, Joy Villa sfidon me kostumin e stilit Trump: “Make America Great Again”. FOTO
Këngëtarja e Pop-it Joy Villa arriti të shtunën për Çmimet Grammy 2017 e veshur me një kostum  thjesht të bardhë; derisa erdhi momenti për në tape...
Madonna mund të arrestohet për kërcënim terrorist mbi Shtëpinë e Bardhë dhe familjen Trump.
  Mes mijëra gabimeve të thëna nga gojë protestuesish më 21 Janar në Washington DC, Madona e shfaqi veten si një terroriste e kohës. Në...
U nda nga jeta Anita Take.
  (FOTO: Këngëtarja Anita Take)/ Në moshën 83  vjeçare, këngëtarja e mirënjohur, Anita Take, u nda nga jeta sot pasdite. Anita iu ku...
Nuk ka dimër të ftohtë për Stresin; ai mund të kalojë kufirin edhe në fluturim! VIDEO
(Foto: Arkimed Lushaj- Stresi)/ Tentativa për kapjen e këngëtarit Arkimed Lushaj, me emër arti “Stresi”, është bërë legjendë aq sa edhe ky mot ...
Trump: Një himn antiracist në inaugurimin e tij? VIDEO
(FOTO: Rebecca Ferguson)/   E kontaktuar për ceremoninë, këngëtarja britanike Rebecca Ferguson ka bërë të ditur kushtin e saj: Do të in...
Gruaja e “Doktor Florit” fshin fotot me të shoqin
(FOTO: Doktor Flori dhe e shoqja, Blerina- Arkiv)/ Tre vjet pas vdekjes së Florian Kondit, i njohur me emër arti “Doktor Flori”, e shoqja- Bler...
Mariah Carey dështon në spektaklin në prag të ‘New Year’s Rockin’/ VIDEO+ FOTO
(FOTO: Mariah Carey gjatë spektaklit të të shtunës)/ Mariah Carey dështoi në spektaklin në prag të vitit të ri. Të shtuan në mbrëmje, në një pe...
Garth Brooks thotë se ndjehet i nderuar që të performojë në Inaugurimin e presidentit Trump. VIDEO
(FOTO: Kantautori amerikan, Garth Brooks)/ Këngëtari dhe kantautori i shquar amerikan i muzikës “country” bëri një deklaratë të mrekullueshme m...
George Michael vdes 53 vjeç, fundi në paqe e një jete të komplikuar. /VIDEO/
  Artist i trazuar nga droga dhe një jetë sentimentale e komplikuar, këngëtari britanik George Michael, interpretuesi i këngëve hit "Faith...
Faqja 5 prej 6« E para...23456