Tërmeti që goditi pak më parë Shqipërinë ka shkaktuar panik tek të gjithë banorët.

Momenti i tërmetit është regjistruar dhe nga kamerat e Top Channel, në emisionin “Në Shtëpinë Tonë”.

Pas lëkundjeve në emision kanë filluar të bien sende nga raftet, kjo situatë ka alarmuar moderatorin Florjan Agalliu i cili bashkë me kuzhinieren kanë dal nga studio.

Veritas.com.al/

Lëkundjet e tërmetit ndjehen edhe në Top Channel, në studion e "Në Shtëpinë Tonë". https://bit.ly/2MN2Vc7

Publiée par Top Channel sur Mercredi 4 juillet 2018