VIDEO: Përfaqësuesi i PS në KQZ lodhet nga numërimi dhe bie nga karrigia.
Sot gjithë ditën, në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve është bërë numërimi i 64 kutive të votimeve në Tiranë, kërkuar nga PDIU dhe PS. Lodhja ka...
Një shaka me jetën dhe me policin.
Nga L. Skiro Agron Qose në Pogradec, njihet si njeriu që ‘ka shëtitur botën’. Ndoshta kjo nofkë i mbeti pse shkoi e erdhi nga Amerika; por më n...
Gazetarja po raportonte live, i ndodh ajo që nuk e priste- shkruan “The sun”. VIDEO
  Gazetares Wendy Berch, po raportonte për kanalin e saj televiziv KTLA 5, është mbuluar nga të vjellat e njerëzve që po intervistonte. ...
Funny Story: Kandidati nr. 1 i PD në Shkodër, Gurakuqi, citon Qemal Stafën në vend të Migjenit.
Nga: L.Skiro, /Veritas.com.al./ Fanny Story: Në qytetin e Shkodrës, kandidati për deputet i PD, Romeo Gurakuqi, duke mbajtur një fjalim të zjar...
Faqja 5 prej 512345