Politikë me modën: Ta veshësh apo të mos e veshësh First Lady, Melania Trump?!
  (FOTO: Melania Trump ditën e fitores me 8 Nëntor 2016) Një designer mode që ka veshur First Lady Michelle Obama ka bërë lajm javën e ...
Ashley Graham vjen “pa filtra”, komplet “naked” për Modën e re sexy
  Ashley Graham po vazhdon t'i thyejë barrierat e bukurisë. Modeli i veshjeve të brendshme të shfaqura të Ënjtën në Instagram, e tregoj...
Si mund të të tregojë Gjuha e Trupit se je për lider?!
  Për mirë a për keq, liderët e Grupit C,  janë gjithnjë në lëvizje. Edhe pse nga njëri takim në tjetrin, duke folur me mijëra, ata gjithn...
Jetëgjatësia e burrit varet nga inteligjenca e gruas
Mendojeni gruan ideale, a janë turinjtë ne maje te listes kur i listoni karakteristikat e saj me te miraEpo, duhet të jenë! Disa hulumtime të reja ...
7 frikërat që duhet të mundësh për të gjetur lumturinë dhe suksesin
Nga: Endri Allmuça Të gjithë kemi dëshira në jetë. Dikush do të këndojë, një tjetër të bëhet politikan apo shkrimtar. Megjithatë këto ëndrra duket si...
Top Destinacionet e Dasmave në Botë
Ceremonitë e dasmave nuk bashkojnë vetëm dy njerëz, por dhe familjet e tyre e shoqëritë respektive. Traditat e dasmave dhe veshjet ndryshojnë midis ku...
Belfie-t më të famshme
Pas fotove selfie,  tani është edhe një lloj tjetër, belfie.  Fotografimi i të pasmeve dhe postimi i tyre në internet ka kapluar rrjetet sociale. ...
Mbretëresha je ti !
Beso në vetvete ! Ky  eshtë  sekreti i çdo fitoreje. Duhet të  besosh në  aftë sitë  e tua. Ti je një  femë r e kompletuar, je e zgjuar, e bukur d...
Shen Valentini Çfarë dhurate t’i bëj?
Jemi ne prag te festes se dashurise, keto dite neper te gjithe boten shpenzohen me miliona para per te gjetur dhuraten e duhur.  Megjithatë,  stud...
Johnny Depp: Ja pse e dashuroj bashkëshorten
Në një intervistë për E! News, Depp ka thënë se lidhja e tij me Amber Heard është e veçantë dhe se e dashuron atë marrëzisht. Gjëja e parë që më ka pë...
Faqja 2 prej 3123