Dy nënkryetarë të PD bëjnë oponencën e oponentëve brenda PD
Dy nënkryetarët e PD, Edi Paloka dhe Edmond Spaho u janë përgjigjur edhe 7 kërkesave të bëra nga kandidati Astrit Patozi për ‘zgjedhje të lira dhe...
Edhe Eduard Selami kërkon dorëheqjen e Bashës; ‘zgjedhjet në shtator’. VIDEO
Kandidati për kreun e PD, Eduard Selami, është shprehur sot se ka kërkuar që Lulzim Basha 'të japë dorëheqjen' nga posti që gara të bëhet e ndersh...
Lulzim Basha nuk ka pranuar dy kushtet e grupit për zgjedhje të lira dhe nga kandidati Astrit Patosi
Kryetari i vetngirë i PD, Lulzim Basha, i cili ka shpallur garën e dytë për kryesimin e PD, është ndodhur para kërkesave të disa personaliteteve, ...
LULZIM BASHA ZGJODHI FARSËN DHE JO GARËN E NDERSHME NË PD.
Nga: Astrit patozi/ Kryetari i vetëngrirë i PD, Lulzim Basha, mori sot të gjitha përgjegjësitë për prishjen e një gare të drejtë, duke refuzuar...
Astrit Patozi hedh poshtë spekulime mbi kandidmin për kryetar i PD
Deputeti i PD, Astrit Patozi, siç ka njoftuar para dy ditësh, ka shpallur pjesëmarrjen në garë për të fituar postin e kryetarit të Partisë demokra...
Faqja 24 prej 24« E para...10...2021222324