Basha bisedë telefonike me Lajcak: Pas drejtësisë, sfida e zgjedhjeve te lira e të ndershme
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha zhvilloi një bisedë telefonike me .inistrin e Jashtëm të Sllovakisë, që mban aktualisht presidencën e BE-s...
Lulzim Basha i revoltuar: Mashtrim i pacipë dhe i turpshëm për “propozimin e ri”, ja faktet
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është shfaqur i revoltuar gjatë deklaratës për mediat në selinë blu pas pretendimit të djeshëm nga Partia Socialiste dhe ambasada amerikane se kryedemokrati...
Basha: Ngërçim e zgjidhim me Metën në Bruksel. I japim fund planit ogurzi të Edi Ramës
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i bëri një propozim kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta, për të zgjidhur ngërçin për reformën në drejtësi. Basha tha se marrëveshja u arrit nga ekspertët gja...
Faqja 81 prej 81« E para...102030...7778798081