E quajnë Orjela Sulajmani dhe po shndërrohet në një nga figurat e dashura të ekranit, edhe pse për momentin prezanton vetëm motin në një prej televizione informative në vend.

Ajo u ka bërë përshtypje mjaft personave, shkruan TPZ.

Siç mund ta shikoni edhe nga fotot më poshtë, Orjela është mjaft joshëse, edhe pse vihen re lehtësisht ndërhyrjet që ka bërë në pjesën e fytyrës.

Më konkretisht, bukuroshja ka rimodeluar buzët dhe ka bërë tatuazh vetullat. Me një trup joshës dhe elokuencë në të folur, Orjela Sulejmani duket se do të jetë “bisha” e re e showbizit.

TPZ/ Veritas/