Miqësorja me Gjeorgjinë ndahet në barazim 2 me 2.
Miqësorja në futboll mes Shqipërisë dhe Gjeorgjisë ka përfunduar në barazim 2 me 2. Gjeorgjia shënoi golin e parë që në fillim të pjesës së ...
Faqja 18 prej 18« E para...10...1415161718