Lefter Koka zbulon se Ilir Meta i ka fshehur ‘arkat në bahçe’ në Lalëz
Lefter Koka i përgjigjet ashpër kreut të Shtetit Ilir Meta, pas akuzave që ky i fundit i bëri mesditën e sotme nga zyra e Presidencës. Ish-ministr...
“Këtu jeni 3”, gazetari publikon videon dhe i drejtohet Metes: S’ka akuzuar njeri Ramazanin, por ty që vishesh me kapuç dhe pret ferrave njerëz që u premton t’i çlirosh nga drejtësia
Gazetari i njohur Mero Baze ka reguar sërish pas deklaratës së presidentit Ilir Meta, i cili në lidhje me lajmin se takohej me subjekte të OFL-së ...
Yuri Kim me mesazh të fortë ku nënkuptohet Meta: ‘Askush nuk është mbi ligjin! S’ka trajtime të veçanta!’
Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka dhënë një mesazh të fortë pas ngjarjes së Elbasanit dhe lidhur me zgjedhjet që tani janë më afër e kurrë.  Ki...
Ilir Meta, thirrje shqiptarëve: Mprihni sëpatat e sfurqet, me në krye Presidentin do të mbrojmë votat! Kryerilindasi është provokator, të gjejë vrimë ku të futet
I papërmbajtshëm nga Presidenca Ilir Meta, pas përplasjes së ish-forcës së tij politike, LSI-së dhe Bashksië së Fierit për banderolat në vende pub...
Motra e Sonila Meços maskohet si ‘politikane gjermane’ për të sulmuar Edi Ramën
Ish-qeveritarët e PD dhe LSI nuk dinë më çfarë të shpikin për të bërë të besueshme fushatën e tyre politike dhe të shtiren se kanë një mbështetje ...
“Tapë çdo ditë me raki”/ Rama jep premtimin: Ja çfarë do t’i bëjmë Metës pas 25 Prillit
5 ditë larg zgjedhjeve, Kryeministri Rama iu drejtua me një mesazh presidentit Ilir Metes. Rama ka premtuar se pas 25 prillit votat e shqiptarëve...
Qyteti i surprizave/ E pret humbja, Luli braktiset edhe nga PD. Shikoni pamjet nga…
Pas shumë qyteteve, Lulzim Basha është refuzuar edhe nga Kavaja. Por ndryshe nga kryeministri që pritet në mënyrë të organizuar nga mijëra qyteta...
“Sapo mbërrin lajmi FANTASTIK”/ Rama merr njoftimin e shumëpritur nga BE…
Kryeministri Rama ka bërë publik lajmin fantastik për shqiptarët që sapo vjen nga Bashkimi Europian. "Shqipëria siguron dozën e dytë më të madhe ...
Patronazhistët e dinë kush është në autokolonën me xhama të zinj të Lulit dhe të kujt janë makinat e shtrenjta
Kryeministri Edi Rama nga njësia nr.5 ka thënë se në karvanin politik të Lulzim Bashës janë ata që i përkasin Shqipërisë së vjetër, duke iu refe...
Sot firmoset Aeroporti i Vlorës/ Rama: Ishte si një mallkim! Baca Behgjet na shpëtoi, hyri në garë pa i thënë askujt!
Sot do nënshkruhet kontrata për Aeroportin e Vlorës, që do të ndërtohet nga konsorciumi pjesë e të cilit është edhe politikani Behgjet Pacolli...
Faqja 10 prej 469« E para...89101112...203040...E fundit »