(FOTO: Festa e Krishtlindjeve; Bleona Qereti në foto selfie me Donald Trump, president i zgjedhur) 

Bleona Qereti, këngëtare shqiptare, ka shpërndarë një lajm surprizë: Ajo ka marrë pjesë në festën e  Krishtlindjeve të presidentit të zgjedhur Trump dhe ka bërë foto selfie bashkë me  presidentin.

Surprizat janë kthyer në natyrë për artisten Qereti, por kjo ishte një e papritur e famshme.

Ajo i ka publikuar dy “selfie”-et në profilin e saj në Instagram duke e cilësuar si presidentit më “cool” në foton e saj dhe fton ndjekësit e saj që të zgjedhin më të bukurën.

/Veritas.com.al/