Protesta duket se është bërë e gjitha politike. Edhe pse nisi si një tubim për vrasjen e vogëlushes, ajo po përdoret politikisht. Mbështetësit e Sali Berishë kanë zhvendosur një grup njerëzish para Presidencë.

Altin Goxhaj i foltores dhe një anëtare e FRPD kanë detyruar trumën të ndezë qirinj te porta e Presidencës, ndërsa kanë lëshuar sulme e akuza ndaj Presidentit Begaj, duke e cilësuar si një president kukull.

 

Komente

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.