Etiketa: bilanci

Covid19/ Shifra frikësuese: 1239 raste të reja dhe 16 viktima në vend.
Shqipëria ka shënuar sot numrin më të lartë të infektimeve dhe të viktimave brenda 24 orëve. Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 1,239 raste të reja me koronavirus. Gjit...
Ministria e Shëndetësisë: 5 viktima nga koronavirusi, shifër e lartë rastesh të reja gjatë 24 orëve të fundit
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se kanë humbur jetën 5 pacientë nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit. Ndërsa nga 3511 testime të kryera, është shënuar shifër e lartë rastesh të reja pa...
COVID19/ Sot humbën jetën 7 pacientë dhe u regjistruan 739 raste të reja.
  Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të mos e ulin vigjilencën në zbatimin e rregullave antiCOVID; Vendosni maskën mbrojtëse në çdo ambient jashtë shtëpi...
Covid 19/ Viti i ri nuk është thikë që ndan të mirën nga e keqja. Prapë ka humbje jete.
Ministria e Shëndetësisë njofton se në 48 orët e fundit janë shënuar 675 raste të reja dhe 9 humbje jete si pasojë e Covid-19, në vendin tonë.  Në datën 1 Janar, janë kryer 1858 testime në të g...
COVID19/ 9 viktima dhe 553 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit
Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë shënuar 553 raste të reja dhe 9 viktima nga Covid-19. Janë kryer 2184 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 553 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara ...
Koronavirusi në Shqipëri, 12 viktima në 24 orët e fundit. Komiteti Teknik i Ekspertëve nuk vendos për masa kufizuese shtesë
  12 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri, në 24 orët e fundit, raportoi Ministria e Shëndetësisë. Në 2657 testime të kryera janë konfirmuar si raste pozitive 637, ndërsa ...
COVID19/ Në 24 orët e fundit 12 jetë të humbura, numër i lartë infektimesh.
Në 24 orët e fundit: Janë kryer 2604 testime, duke përfshirë këtu edhe testet e shpejta që kanë nisur të përdoren në 24 orët e fundit dhe kanë rezultuar pozitivë 802 qytetarë. Rastet poziti...
COVID në 24 orë/ 840 raste të reja, 16 të vdekur. 479 pacientë në 4 spitalet
840 raste të reja me COVID-19 dhe 16 persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit në vendin tonë. Janë kryer 2.374 testime në 24 orët e fundit, prej të cilave 311 testime janë kryer për arsye...
Covid19 në 24 orë/ 13 jetë të humbura dhe 782 raste të reja
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot për situatën e COVID19 në 24 orët e fundit në vend, duke konfirmuar 13 humbje jete dhe 782 raste të reja me Covid 19. Po ashtu në 24 ...
Covid19/ Publikohen shifrat: 11 vetë humbin jetën dhe 835 raste të reja në 24 orët e fundit
Ministria e Shëndetësisë raporton se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë nga koronavirusi në Shqipëri, 11 persona. MSH shprehet se në 24 orëshin e fundit janë kryer gjithsej 2 253 teste, ndë...
Faqja 2 prej 1312345...10...E fundit »