Etiketa: is_tag

Dokumente të reja shtesë nga dosja e spiunit I.M
  Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka sqaruar propozimet për ndryshimet ligjore, që prekin çështjen e fundit, atë të bashkëpunëtorëve të Sigurimit të Shte...
Ilir Meta po vesh këmishë me vija të trasha.
  Frrok Çupi Kur e pashë në Vlorë, (në Vlorë dhe Tiranë në takime me PL) mu duk si një i burgosur i sjellshëm ndaj uniformës. Në burgjet e hershme ku u dizajnua veshja me vija të trasha ‘gr...
Dosjet e Metës në SPAK, referohen edhe 30 afera dhe skandale.
Nga Adriaatik Doci   Report Tv sjell detaje të reja nga kallëzimet penale të referuara në SPAK për Ilir Metën dhe Monika Kryemadhin, mbi bazën e të cilave prokurorët e SPAK kanë regjist...
Ilir Meta kërcënon Edi Ramën: Do japë llogari para drejtësisë, shumë shpejt…
Ilir Meta ka shpërndarë një video nga koncerti i Noizy-t të mbajtur të dielë në Tiranë, ku disa demokratë të dëshpëruar thërrisnin “Rama ik”, pasi ikën dritat. ...
“Do ta këpus në mes Ramën”/ Nuk përmbahet Meta: Unë jam Skraparli, kam lindur 1000 m. mbi nivelin e detit
Ilir Meta ka shpërthyer me kritika ndaj kundërshtarit të tij politik, Edi Ramës i cili në realitet është votëbesuar nga Shqiptarët duke marrë mandatin e tretë radhazi. Teksa u ndal te akuzat e ...
Autoriteti i Dosjeve: Ilir Meta ka 140 faqe dosje në arkivat e ish-Sigurimit të Shtetit
Autoriteti për Informimin mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit, ka informuar ditën e sotme ish-presidentin e Republikës Ilir Meta se në emër të tij ndodhen të paktën 140 faqe inform...
Meta në Sigurimin e Shtetit? Nikolla: Rasti është tronditës, duhet të reagojmë, gati të mbledh Kuvendin.
Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, tha se rasti i bërë publik nga Autoriteti i Dosjeve për përfshirjen e ish-Presidentit Meta në Sigurimin e Shtetit e bën të detyrueshëm reagimin e insti...
Ilir Meta bashkëpunëtor i Ish-Sigurimit? Lindita Nikolla kryen lëvizjen e shpejtë.
Kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla, ka mbledhur sot me urgjencë krerët e grupeve parlamentare për "dosjen" e bujshme që i ka dërguar dje Autoriteti i Dosjeve mbi dokumentet e Sigurimit të Shteti...
Ilir Meta përdor fjalën ‘i infiltruaar’ kundër Bashës- një fjalor i vjetër i Sigurimit të Shtetit që Meta e njeh nga brenda.
Ilir Meta ka vijuar me akuzat për Lulzim Bashën duke e cilësuar si të shitur dhe i infiltruar që ndante fitimet me mafien dhe ishte infiltruar për të bërë opozitë fasadë. “Ka rënë prej kohësh  ...
Zyrtari i lartë, për të cilin Autoriteti i Dosjeve njoftoi Kuvendin, është Ilir Meta! Report Tv siguron dokumentin.
Report Tv ka siguruar dokumentin ekskluziv që zbulon se Ilir Meta është politikani i lartë i shtetit, që përmendet në dosjen e Autoritetit për Informim mbi Dosjet e Sigurimit te Shtetit. Në dok...