Arben Imami një nga firmëtarët e parë për krijimin e PD, ish deputet dhe ish- ministër, sot  ndër kritikët më të ashpër të Lulzim Bashës, është përplasur dhe ka hedhur akuza mbrëmjen e djeshme në mbledhjen e kryesisë së PD-së.

Media ka siguruar audion ku Imami akuzon Bashën. Gjithashtu edhe Basha i është përgjigjur Imamit.

Ja video: