Prokuroria: Gazetari i ‘Bild’ mund të ndalohet dhe të dënohet në Shqipëri
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nxjerrë urdhër ndalimi për publikimin e përgjimeve të dosjes 339, ku përfshihen një sërë zyrtarësh. 6 përgjime u ...
Donald Trump lexon lutjen për ditën historike D-Day që nga presidenti Roosevelt në 1944. VIDEO
Presidenti Donald Trump bëri homazhe për 75 vjetorin e D-Day ditën e Mërkurë duke lexuar fragmente nga lutja historike e ish Presidentit Franklin ...
Arta Marku kërkon ‘hetim pa humbur kohë’ dosjes 339, fajtorët brenda dosjes dhe fajtorët prokurorë
“Duke marrë shkas nga publikimi i disa materialeve të përgjimit në gazetën gjermane Bild, Prokurori i Përgjithshëm njofton opinionin publik se po ...
Prokuroria e Krimeve të Rënda po heton 74 persona ‘mbi ndikimin në rezultatin e zgjedhjeve në 2017’
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka reaguar pas publikimit të përgjimeve të reja nga gazeta gjermane “Bild” ku përfshihen në biseda disa përfaqësues ...
Media pyet: A e shkatërroi Besim Hajdarmataj dosjen e blerjes së votave
Një seri përgjimesh janë  publikuar sot nga gazeta gjermane Bild, mes Astrit Avdylajt, kreut të grupit të Shijakut,  kryebashkiakut aktual të Durr...
Basha, nga Gjermania, reagon pas përgjimeve të gazetës gjermane ‘Bilt’
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka komentuar përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane “Bild”. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha sh...
Përgjimet nga ‘Bilt’: Manja kërkon hetim për nxjerrjen e sekretit hetimor.
Kreu i Komisionit të Ligjeve, njëherësh deputeti i PS-së, Ulsi Manja ka reaguar për përgjimet e publikuara sot në gazetën gjermane “Bild” për dosj...
Gjermania do të na shpëtojë nga Lufta e Tetë?!
Frrok Çupi/ Sa koincidenca përmblidhen në një datë dhe në të njëjtën ngjarje: Lufta e Tetë nuk është si ‘Lufta e Dytë’, por është e Teta- sipas ...
“Bild” publikon përgjimet e Dakos. Bisedat e trafikantëve me kryebashkiakun e Durrësit
E përditshmja gjermane “Bild” vjen sot me një shkrim ekskluziv që e shoqëron me regjistrime audio, që tregon sipas saj sesi blihet vota në Shqipër...
BINDJA DEMOKRATIKE REAGON PAS PUBLIKIMEVE TË TABLOIDIT GJERMAN “BILD”
Në një deklaratë të shpërndarë nga zoti Astrit Patozi, kryetar i BD, thuhet: Përgjimet e fundit të publikuara nga tabloidi gjerman “Bild” mbi f...
Faqja 70 prej 353« E para...102030...6869707172...8090100...E fundit »