Etiketa: bilanci

Përmbyllja e mandatit të dytë qeverisës, Rama bën bilancin
  Kryeministri Edi Rama ka mbledhur qeverinë për fjalën përmbyllëse të mandatit të dytë. Rama e ka nisur fjalën e tij duke thënë se është krenar pasi mbyllet me një notë pozitive puna e një m...
Covid19/ Eej, njerëz, po përhapet virusi! Sot vdiq një njeri dhe janë gjetur pozitiv 397 të tjerë
Një numër relativisht i lartë infeksionesh është ai i regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë njofton se janë testuar pozitivë 397 raste të reja si dhe ka humb...
COVID 19/ Rritet rreziku. Ministria e Shëndetësisë: 379 raste të reja, 1 humbje jete.
Muaji Gusht do të jetë i hapur për vaksinimit antiCOVID për çdo qytetar +18 vjeç, ndaj Ministria e Shëndetësisë i bën sërish apel qytetarëve të vaksinohen sa në parë, për të mbrojtur veten dhe nje...
COVID19/ 50 raste të reja dhe 4 humbje jete në 24 orët e fundit
50 raste të reja dhe 4 humbje jete nga COVID në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zba...
Covid në 24 orët e fundit: 234 infektime të reja, 5 viktima, 634 të shëruar
    Pesë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 2,862 testime të kryera, janë konfirmuar 234 raste të re...
Covid19/238 raste të reja dhe 7 humbje jete në 24 orët e fundit
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale jep të dhënat e covid në 24 orët e fundit. Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2684 testime, nga të cilat kanë rezult...
COVID-19: 698 raste të reja dhe 12 viktima në 24 orët e fundit
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar shifrat e fundit lidhur me situatën e COVID-19 në vendin tonë. 698 raste të reja dhe 12 viktima janë shënuar së fundmi. Shifrat vijojnë të mbeten të larta n...
COVID19. Kanë humbur jetën 17 pacientë, 792 të vaksinuar, 3975 testime, 928 të shëruar, 1153 raste të reja.
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të gjithë qytetarëve të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19, vendosni maskën mbrojtëse në çdo ambient jashtë shtëpis...
Sot Covidi mori më shumë jetë: 18 të vdekur, 1,075 infektime të reja
    Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 1,075 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 18 qytetarë....
Covid në 24 orët e fundit: 775 infektime dhe 12 viktima nga 972 të shëruar
Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 775 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 12 qytetarë. Ndërkohë betejë...
Faqja 1 prej 1312345...10...E fundit »