Etiketa: gjykata

Përmbarimi gjyqësor dhe artistët e Cirkut përplasen te porta. VIDEO
Një kompani Përmbaruese është paraqitur sot në mëngjes në portën e Çadrës së Cirkut në Tiranë dhe ka tentuar që të hyjë me forcë brenda ambienteve të artit. Përmbarimi ka një vendim gjykate për...
ODISEA ANDREA MBETI PA EMRIN E TIJ, QUHET THJESHT BURRI I GJYQTARES SË KORRUPTUAR. DJE U DORËZUA.
  (FOTO: Odisea dhe Majlinda Andrea)/ Në publik i mbeti emri "burri i Majlinda Andreas" që ditën që "u kap" në korrupsion. Po e përmendim me emrin që ka vërtet: Odisea Andrea nga ku ka ...
Christine Lagarde, shefe e FMN, shpallet fajtore nga gjykata, por nuk dënohet.
(FOTO: Christine Lagarde, para se gjykata të niste hetimet ndaj saj dhe familjes)/   Një gjykatë në Francë e ka shpallur fajtore shefen e Fondit Monetar Tregtar, Christine Lagarde, pë n...
Gjykata liron Elvis Roshin; Reforma e Drejtësisë pëson fiasko
Në momentet kur qytetarët kanë më shumë shpresë për “reformën në drejtësi” ku Amerika do të ketë rol, pikërisht tani një nga të piketuarit e Ambasadës Amerikane si “i papërshtatshëm për poste publ...
Faqja 6 prej 6« E para...23456