(FOTO: Arkiv)/

Një vrasje ka ndodhur sonte në mbrëmje në qytetin e Vlorës. Një person është vrarë në derën e banesës së tij. Krimi ka ndodhur në lagjen “Ali Demi”. Mësohet se 40 vjeçari i vrarë në atentat është Fajton Sinani.

Një person raportohet se është arrestuar lidhur me ngjarjen, si dhe është sekuestruar arma e krimit.

Veritas.com.al/