Dhuna në kryeqytet/ Yuri Kim: ‘Ata që ishin në pushtet më parë të mos bëjnë gabimet e së kaluarës’.
Zonja Yuri Kim, ambasadore e SHBA në Tiranë ka reaguar sot rreth dhunës qe po ushtrohet ne Tirane kinse ne lidhje me crasjen e Klodian ERashës ...
Halabakët e politikës dhe lëvizja “Stresiste” në Shqipëri
Nga Mentor Kikia Në pamundësi, apo në mungesë të dëshirës, për tu thelluar mbi shkaqet e revoltës së të rinjve, qeveria dhe mbështetësit e saj ...
Ngjela shtang gazetaren dhe bën deklaratën e papritur gjatë transmetimit ‘live’: Çfarë televizioni jeni ju?
Avokati Spartak Ngjela ka bërë një reagim të fortë gjatë një interviste në Neës24. Teksa ishte i ftuar përmes një lidhje live të komentonte protes...
MOS KUJTONI SE “LUFTËN” TUAJ DO TA SHIKONI NGA TELEVIZORI
Nga  ASTRIT PATOZI Unë vetë jetoj në një apartament të zakonshëm dhe të thjeshtë në Tiranë, si shumica e shqiptarëve të tjerë. Por nuk du...
Nolte: Media e Rreme priti derisa shtetet të certifikojnë zgjedhjet për të mbuluar korrupsionin e familjes Biden
Nga: JOHN NOLTE Tani që shtetet kanë certifikuar rezultatet e zgjedhjeve, gazetarë të rremë si Jake Tapper i CNNLOL kanë zbuluar papritur histo...
COVID19/ Në 24 orët e fundit 12 jetë të humbura, numër i lartë infektimesh.
Në 24 orët e fundit: Janë kryer 2604 testime, duke përfshirë këtu edhe testet e shpejta që kanë nisur të përdoren në 24 orët e fundit dhe k...
Spartak Ngjela: ‘Halabakët që djegin qytetin t’i marrin, t’i thyejnë brinjët!’“Protestat në Tiranë, turp historik”,
Avokati Spartak Ngjela i cilëson turp historik protestat 2 ditore në Tiranë, ku nuk u kursye as dhuna, qoftë nga protestuesit, qoftë nga policia q...
17 shtete mbështesin Padinë e Texasit në Gjykatën Supreme të që pretendon se zgjedhjet e PA-MI-GA-WI ishin Antikushtetuese
HANNAH BLEAU   Shtatëmbëdhjetë shtete paraqitën një gjykim të shkurtër të mërkurën duke mbështetur padinë e shtetit të Teksasit - të pa...
Gjykata vendos “Arrest me burg” për policin që vrau Klodjan Rashën/ Efektivi Nevaldo Hajdaraj: Të jetë familja këtu, dua të kërkoj ndjesë publike
Është zhvilluar  sot seanca gjyqësore për përcaktimin e masës së sigurisë për efektivin e policisë, Nevaldo Hajdaraj, i cili vrau mëngjesin e së m...
Efektivi i Policisë shfaq pendesë në Gjykatë, i kërkon ndjesë publike familjes së Klodian Rashës
Efektivi i policise që vrau Klodian Rashën, dy ditë më parë, ka shfaqur pendesë në seancën e sotme në Gjykatën e Tiranës ku dhe iu komunikua masa ...
Faqja 20 prej 994« E para...10...1819202122...304050...E fundit »