McCain pranon se është i përzierë në skandalin “memo e Kremlinit” kundër Trump.
(FOTO: John McCain, Uashington)/ Gazeta Mail Online sot publikon dëshminë e John McCain dhe një koment: -Isha unë: John McCain- rmiku i betu...
Ra Ramushi e u pamë!
  Frrok Çupi/ Nuk e di çfarë ka bërë Ramush Haradinaj në luftë, as mundem, as dua të di. Lufta ishte luftë dhe në luftë nuk ka engjëj. Bota...
Tillerson: Shtetet e Bashkuara “dështoi” në trimërimin e Rusisë.
(FOTO: Rex Tillerson dhe Vladimir Putin)/ Mungesa e lidershipit Amerikan ka trimëruar Rusinë!, tha Rex Tillerson sekretar i Shtetit i Shtetve t...
I pesti ndërron jetë nga i ftohti në Pogradec.
Ngjarja ndodhi orët e fundit tw natws. 38 vjeçari Anasatas (Renata Shuke) u gjet i pajetë në banesën e tij- njofton policia. Ai jetonte i vetëm dh...
Tragjike: Akulli i rezervuarit zë në “grackë” babanë e dy fëmijëve në Petrovë të Fierit.
Hajredin Xheli, baba i dy fëmijëve, rreth 40 vjeç sot ka tentuar ta bëjë rrugën më këmbë mbi ujërat e rezervuarit të fshatit Petrovë, por ka qenë ...
Thyhet akulli ku po luanin, fëmija 12 vjeç humb jetën
  Një fëmijë 12 vjeç ka humbur jetën sot në mesditë. Fëmija i identifikuar si F. Gurakuqi po luante në akull duke rrëshqitur mbi sipërfaqe...
Drejtori FBI, Comey: Edhe Republikanët u piratuan nga Rusia
(FOTO: James Comey gjatë dëgjimit në Senat)/ -Por nuk ka asnjë shenjë se fushata e Trump-it ose e ekipit të tij ishin ndërhyrë- Zyrtarët më ...
Fjalimi i lamtumirës: Obama, përmes emocionesh, mbron presidencën e tij. Trump do ta zhbëjë. VIDEO
(FOTO: Obama dhe Joe Biden në momentin e lamtumirës)/ Presidenti Barack Obama, në fjalimin e tij të lamtumirës si president, iu ka bërë thirrje...
Makina të konsumuara, pa shërbime dhe kontroll, marrin flakë në rrugë. VIDEO
Një makinë ka marrë flakë gjatë ecjes në autostradën Lushnjë Fier, duke shkaktuar kureshtjen e të gjithë drejtuesve të makinave, pa patur mundësi ...
Dje në Gjermani ekzekutohet një shqiptar në sy të fëmijës; sot gjendet motori i autorëve. VIDEO
(FOTO: Pamje e vendit ku u krye krimi)/ Dy atentatorë vranë dje një shqiptar 46 vjeç në prani të vajzës së tij të vogël në qytetin gjerman Viss...
Faqja 612 prej 733« E para...102030...610611612613614...620630640...E fundit »