LSI i quan ‘Gardistë të Kuq” ata që heqin nga puna pjesëtarët e mitingut të djeshëm.
Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama, ka dalë sot para medias për të denoncuar faktin se zyrtarët e zgjedhur nga LSI-ja po hiqen nga puna nga ata që i ...
Dashamir Shehi thotë se ‘nuk do të ketë’ koalicion PD-PS pas zgjedhjeve
  Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila,  në Ora Neës, tha se nuk do të ketë koalicion midis Partisë...
Dashamir Shehi thotë se ‘nuk do të ketë’ koalicion PD-PS pas zgjedhjeve
Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila,  në Ora Neës, tha se nuk do të ketë koalicion midis Partisë Demokrati...
Meta lavdëron Sali Berishën: Bashkëpunëtori im më serioz
Presidenti i zgjedhur Ilir Meta, nga mitingu i LSI-së në Tiranë, sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama dhe Rilindjen, ndërsa pohoi publikisht se ka...
Tre drejtorë që shkarkoi sot ministri teknik i PD, Bardhi
Ministri teknik i Drejtësisë, Gazmend Bardhi shkarkoi sot kreun e SHKB së Burgjeve dhe dy drejtorët të Hipotekave në Fier dhe Devoll. Bardhi sh...
Basha si kryeministër: Vendimi i parë – anullimi i kamatëvonesave
Në takimin e tij të parë pas takimit me presidentin e SHBA-së, Donald Trump, kreu i PD-së Lulzim Basha ka zbuluar edhe disa prej vendimeve të tij ...
Ruçi zbulon planin e PS për shkarkimin e presidentit Ilir Meta
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Gramoz Ruçi ka sulmuar sërish presidentin e zgjedhur Ilir Metën. “Do të jetë presidenti i parë që pr...
LSI tubim në sheshin ‘Nënë Tereza’, dhjetëra mijëra mbështetës
Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbledhur simpatizantët e saj në Sheshin ‘Nënë Tereza’. Me dhjetëra mijëra mbështetës të LSI-së i janë bashku...
Sondazhi i tretë kombëtar- sipas Ora News. Ja si ndahen mandatet mes PS, PD dhe LSI
Televizioni Ora-News dhe IPR Marketing kanë publikuar sondazhin e tretë për zgjedhjet elektorale në të 25 qershorit. Ndryshe nga një javë më pa...
Një i ri, anëtar i LSI, dhunohet nga socialistët në Fier. LSI reagon ashpër
Një i ri anëtar i Lëvizjes Socialiste për Integrim është dhunuar sot nga aktivistë socialistë në Fier. LSI ka publikuar fotot e trupit të plagosur...
Faqja 15 prej 19« E para...10...1314151617...E fundit »