Info Cafe/ KJ: Prishet pazari Rama- Basha
Gazeta 'Koha Jonë', tradicionale e pavarur, jep sot një lajm të mirë. Ajo shkruan se ‘është prishur pazari Rama- Basha, i ngritur më 18 maj, që so...
INFO CAFE: Edi Rama formon qeverinë shqiptare me katër politikanë nga Kosova.
Revista e shqiptarëve të Amerikës, ‘Shqipëria ime’ shkruan se “një personalitet kosovar mund të drejtojë diplomacinë shqiptare” gjatë mandatit të ...
Çudia! Kaq i fuqishëm të jetë klani ‘Basha’?! Çanit i fikin dritat në emision me kundërshtarët.
Katër herë janë prerë dritat Arian Çanit teksa prezantonte emisionin e tij "Zonë e Lirë" nr 574 në Tv Klan. Aktin e bën të dyshimtë fakti se në em...
INFO- CAFE: Ja emrat e qeverisë “Rama 2”
Me mbylljen e zgjedhjeve  kryetari i PS që fitoi zgjedhjet për të qeverisur edhe e vetme,  Edi Rama, ka nisur të mendojë për qeverinë e re dhe nje...