Media pyet: A e shkatërroi Besim Hajdarmataj dosjen e blerjes së votave
Një seri përgjimesh janë  publikuar sot nga gazeta gjermane Bild, mes Astrit Avdylajt, kreut të grupit të Shijakut,  kryebashkiakut aktual të Durr...
Basha, nga Gjermania, reagon pas përgjimeve të gazetës gjermane ‘Bilt’
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka komentuar përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane “Bild”. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha sh...
Përgjimet nga ‘Bilt’: Manja kërkon hetim për nxjerrjen e sekretit hetimor.
Kreu i Komisionit të Ligjeve, njëherësh deputeti i PS-së, Ulsi Manja ka reaguar për përgjimet e publikuara sot në gazetën gjermane “Bild” për dosj...
Gjermania do të na shpëtojë nga Lufta e Tetë?!
Frrok Çupi/ Sa koincidenca përmblidhen në një datë dhe në të njëjtën ngjarje: Lufta e Tetë nuk është si ‘Lufta e Dytë’, por është e Teta- sipas ...
“Bild” publikon përgjimet e Dakos. Bisedat e trafikantëve me kryebashkiakun e Durrësit
E përditshmja gjermane “Bild” vjen sot me një shkrim ekskluziv që e shoqëron me regjistrime audio, që tregon sipas saj sesi blihet vota në Shqipër...
BINDJA DEMOKRATIKE REAGON PAS PUBLIKIMEVE TË TABLOIDIT GJERMAN “BILD”
Në një deklaratë të shpërndarë nga zoti Astrit Patozi, kryetar i BD, thuhet: Përgjimet e fundit të publikuara nga tabloidi gjerman “Bild” mbi f...
Fushata zgjedhore: Rama e Veliaj me banorët e njësisë 3: “Askush nuk do të mbetet pa strehë’pas shpronësimeve
Dita e punës nisi ndryshe sot për kryeministrin Edi Rama dhe kandidatin e PS për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj, i cili kërkon besimin e qytetar...
Më në fund gazetari i ‘Bild’ lëshon përgjimin e premtuar mbi votimet në Durrës.
Në një tjetër përgjim të publikuar nga “Bild”, shfaqet Astrit Avdylaj duke folur në telefon me kreun e Bashkisë së Shijakut, të cilit i kërkon një...
Rihanna deklarohet si femra muzikante më e pasur në botë.
Këngëtare dhe interpretuese, dizajnere e rrobave të brendshme për femra dhe e para femër me nghyrë që tani po shkon drejt gruas më të famshme të s...
Italia: Shtyrje e zgjedhjeve?… Një arnë më e keqe se e grisura!
Në debatin për shtyrjen apo jo të datës së zgjedhjeve, që ka ndarë në dy kampe edhe deputetë të CDU/CSU-së në parlamentin gjerman, është përfshirë...
Faqja 284 prej 422« E para...102030...282283284285286...290300310...E fundit »