I rrethuar nga ushtarë dhe agjentë sekretë, foto të reja nga operacioni i shpëtimit të Alvin
Alvin Berisha ka arritur të dalë nga kampi i ferrit në Siri, ku qëndroi i vetëm për një kohë të gjatë. Operacioni i shpëtimit u bë i mundur falë n...
Ministri Lleshaj, nga Bejruti: ‘Alvin po niset drejt Italisë, shikojmë mundësitë të marrim fëmijët e tjerë”.
Në një lidhje direkte gjatë edicionit informativ të orës 15:00 në Top Channel, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj foli mbi operacionin e shpëtim...
Fundi i dramës së Alvin Berishës në kampin Al Hol në Siri. Ja momenti kur transportohet për në Damask, tani po udhëton për në Romë. VIDEO
11 vjeçari ka dalë nga kampi i ferrit në Siri falë një operacioni të organizuar mes Shqipërisë dhe Italisë. Fotot e Alvin nën kujdesin e vullnetar...
Krim në ‘Astir’; militantët godasin barbarisht punonjësin në detyrë dhe i shkaktojnë fraktura në trup.
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot paradite në “Astir” me banorët e kësaj zone ku një prej punonjësve të IKMT gjatë kryerjes së detyrës është godi...
‘Më merr me vete në shtëpi, babi, të lutem!’. Tmerri i Alvinit merr fund.
Koment/ “Më merr me vete në shtëpi të lutem. Më ka marrë shumë malli, babi”. Kjo ishte letra e vetme që Alvini i vogël i kishte dërguar nga Sir...
Alvin Berisha, 11 vjeçari shqiptar, del nga ‘kampi i ferrit’ në Siri.
  Është nxjerrë nga kampi Al-Hol në Siri 11-vjeçari shqiptar, Alvin Berisha, referuar mediave në gjuhën arabe dhe tani ndodhet në një vend...
Kryeministri Rama premton masa të ‘egra’ kundër krimit të organizuar me rastin e krimit në Shkozet
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas arrestimit të një personi të dyshuar si autor i atentatit në Durrës, Redjan Rraja, ku mbeti i plagosur Prokur...
Kapet Redjan Rraja, i dyshuar në atentatin e Sukthit. Do të vritej prokurori Ndoja. Policia në gjurmë të tre të tjerëve.
Policia ka arrestuar shtetasin Redjan Rraja, i cili dyshohet se ka lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji, katër ditë më parë, ku mbetën ...
Sekuestrohet pasuri me vlerë 12 milionë euro në Fier
    -Arjan Shanaj i arrestuar në Greqi për trafik kokaine- 12 milionë euro pasuri iu sekuestruan një 54-vjeçari nga Fieri, i arrestuar n...
UPDATED/Atentat në Durrës, prokurori Arjan Ndoj dhe dy të tjerë mbeten të plagosur. një person humb jetën..
Prokurori i Durrësit, Arjan Ndoj, të premten pasdite është bërë shënjestër e një atentati me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:27 te M...
Faqja 21 prej 117« E para...10...1920212223...304050...E fundit »