Etiketa: opozita

Cannabis dhe atdhetarizëm- kjo është dita
Nga Leart Skiro/ Veritas Një jetë të tërë që ndodh kështu: Qeveria kur ngec në rrugë dhe njerëzia e shikon, gjen një shkurre ku fshihet një lepur. E zgjon kafshën e frikësuar dhe i kënaq njerëz...
Presim “Pastërtinë”, si të vinte nga qielli
  Frrok Çupi/ A vjen, a nuk vjen? Kemi një vit që presim zonjën “Pastërti”. Jo një vit, kemi tre vjet, që ditën kur “hyri Partia”, siç thoshte populli analfabet në ditën kur hyri komunizmi....
Deputetët e PS po mësojnë të mos jenë ushtarë të verbër
Sot, në seancën Parlamentare qe po zhvillohet, eshte konstatuar se deputetet e Partise Socialiste (ne maxhorance) po mesojne te mos mbrojne gjithçka qe bejne ministrat e qeverise se tyre. Sidomos ...
Faqja 19 prej 19« E para...10...1516171819