“Mua Donald Lu më ka kërkuar gjithmonë të falur. Më vinte në zyrë dhe më thoshte më fal se më keqinformuan këta të Partisë Socialiste”, kështu ka deklaruar presidenti i Republikës, Ilir Meta, pak minuta më parë në emisionin “Open”.

“I kam përkëledhur më shumë seç duhet këta… unë do jem shumë i qartë për cilindo vagabond kombëtar që mendon se mund të poshtërojë popullin shqiptar.”

Veritas.com.al/