Dritan Hila: Zgjedhjet e 18 qershorit mund të shtyhen, pse shkova në çadrën e PD.
  Analisti dhe drejtuesi i emisionit “Arena” në Ora News, Dritan Hila ka sqaruar se pse mori pjesë në diskutimet në çadrën e protestën e o...
Reagim ndaj fytyrave të komunizmit/ Ç’u vjen keq për Azem Vllasin, miq?!
Nga: Nazmi Berisha, publicist/Periskopi/ Plagosja e Azem Vllasit trazoi dhe shqetësoi opinionin kosovar sikur të kishte ndodhur ndonjë hata me ...
Gazetari Dritan Hila mes protestuesve: “Më tërbon arroganca e qeverisë!”
Sot, dita 24 e protestës, para protestuesve erdhi gazetari Dritan Hila, ancorman i TV Ora News. Ai tha se nuk e kishte menduar se do të fliste ...
VIDEO/ Intervista në BBC ndërpritet nga fëmijët e të ftuarit.
https://youtu.be/6feuO7O7cSc Në një intervistë mbi Korenë e Veriut,  me të ftuarin Robert Kelly, profesor i Shkencave Politike në Pusan National University ka ndodhur një gjë e pandodhshme. Intervi...
Breitbart Vs. Soros: Investigimet e Agjencisë së Lajmeve shkaktuan probleme për operacionet evropiane të Bilionerit.
Investigimet e kryera nga Breitbart News ndaj rrjetit global që drejtin George Soros kanë kontribuar në atmosferën negative të miliarderit përball...
Donald Trump nuk do të marrë pjesë në darkën e medias “fake”.
Donald Trump ka përshkallëzuar luftën e tij kundër mediave “fake news”. Të Shtunën ai njoftoi se nuk do të marrë pjesë në darkën e korrespondentëv...
Gazetarja Brenda Buttner vdes në moshën 55 vjeç. VIDEO
Është konsideruar jo vetëm një humbje, por edhe një dhimbje e madhe humbja e gazetares së njohur në Fox News, në moshën 55 vjeç. Ajo vdiq në betej...
Shtypi i huaj e krahason protestën e Tiranës me protestën në Rumani.
Mediat ndërkombëtare kanë shkruar për protestën madhështore që po zhvillohen në Shqipëri. Një prej tyre, Notizie Geopolitiche shkruan se shqiptarët...
Ju tregoj protestën nesër. Mos besoni qeverinë.
Lulzim Basha/ Protesta e nesërme është bashkimi me i madh i qytetarëve kundër padrejtësisë, kundër keqqeverisjes, kundër varfërisë. Nesër do...
DORËHEQA E DREJTORIT TË PASTRIMIT TË PARAVE DHE NJË SARKAZMË E DYLGJERIT.
Drejtori i “Parandalimit të Pastrimit të Parave”, Alket Hyseni, jep dorëheqjen. Kreu i Drejtorisë së Parandalimit të Pastrimit të Parave Alket...
Faqja 29 prej 35« E para...1020...2728293031...E fundit »