Danimarka fërkon duart pas trukimit të shqiptarëve
Deklarata e presidentit të Federatës Armene të Futbollit, Ruben Hayrapetyan, se lojtarë të kombëtares së tij kanë shitur ndeshjen kualifikuese ndaj Sh...
“Qemal Stafa/ Policia ndalon “Ballistin”, tifozët kundër Dukës
Ndeshja Shqipëri-Gjeorgji është ndërprerë për disa minuta, pas hedhjes së fishekzjarrëve në fushë nga ana e grupimit të tifozëve Kuq e Zi”. Ata janë s...
Policia ndalon 6 tifozë kosovarë pse fyen Armando Dukën
Ajo që po ndodh me tifozerinë kuq e zi është një shfaqje e turpshme që po rrezikon të rikthehet në një urrejtje pa shërim.Armando Duka, pasi dështoi t...
Miqësorja me Gjeorgjinë ndahet në barazim 2 me 2.
Miqësorja në futboll mes Shqipërisë dhe Gjeorgjisë ka përfunduar në barazim 2 me 2. Gjeorgjia shënoi golin e parë që në fillim të pjesës së ...