Çun risku
Nga Ylli Dylgjeri/ Sonte nuk do të bëj humor! Më ndjeni miq. Dëgjova me vëmendje zotinSaimir Tahiri në Opinion. E dëgjova dhe ndjeva dhimbje...
ESTRADË.
  Nga: Agim Xhafka/ Takimi i Metës me Thaçin- si ai i Meleqit me gruan e tij, në kohën e diktaturës. Meleqit iu internua vëllai. Qysh at...
Fishekzaret e Tv Ora News shurdhojnë programet e Tv Klan.
Nga: L. Skiro/ Fillimisht nuk po kuptonim pse ancorwoman, Juli Xhakaxhi, e ABC News, u tremb një herë, pastaj afroi dorën te veshi e tha "na fa...
Dukesha fiton 100, 000 euro për dëmin e shkaktuar nga revista.
Duka dhe Dukesha e Kembrixhit janë shpërblyer me 100, 000 euro nga një gjykatë e Francës, pas revista publikoi foto topless të Dukeshës në vitin 2...
A po i bëjnë komplot zotit Trump njerëzit më të afërt të tij?!
Bëhet fjalë për një komplot të përgatitur nga njerëzit e afërt të presidentit Trump mbi një marrëveshje amnistie mbi emigracionin. Në qoftë se do ...
Kina nuk do ta lejojë rrëzimin e regjimit në Korenë e Veriut/ Media
Sipas Reuters/ Në qoftë se Koreja e Veriut do të lëshojë raketa dhe të kërcënojë Shtetet e Bashkuara, atëherë Kina do të qëndrojë neutrale. Por...
FLASHBACK – Presidenti Clinton kërcënon Korenë e Veriut: “Ky mund të jetë fundi i vendit të tyre, siç edhe e dinë”…
Gjuha e ashpër e President Trump ndaj Koresë së Veriut ka mbushur faqet e medias tradicionale si të kishin kapur një tufë me perla- shkruan Breitb...
Zjarri i Qafë- Muzinës, në faqet e CNN si një ‘bukuri tragjike’ e ditës
Si të ishte apokaliptike:  Zjarri që ra në Qafën e Muzinës, mes Gjirokastrës dhe Delvinës, brenda ditës mori përmasat e një sperktakli të mallkimi...
Shtatzëna 10 vjeçare, e përdhunuar, tani ndodhet edhe nën stuhinë e medias.
  Një vajzë 10 vjeç e cila është shtatzënë, i është refuzuar aborti, dhe tani ndodhet në qendër të stuhisë së medias. Gazetarja e BBC, Gee...
Rama shuan kurreshtjen e mediave: “Ja pse nuk isha në foton familjare të Podgoricës”.
Mungesa e Edi Ramës në momentin e fotos familjare në samitin e kartës së Adriatikut në Podgoricë, është komentuar nga mediat kryesore në Serbi, pë...
Faqja 21 prej 31« E para...10...1920212223...30...E fundit »