Ju kujtohet Zhade?! Shihni fotot e saj nudo…(foto)
Brazilania e famshme, Giovanna Antonelli, që publiku shqiptar si njeh si “Zhadja” e serialit “Kloni”, vjen këtë herë me një pozë shumë të nxehtë. ...
Rikthehet Kim Kardashian
Ka humbur rreth 14 kilogramë që nga lindja e fëmijës së saj të dytë në muajin dhjetor dhe Kim Kardashian tregoi rezultatet me një bluzë transparen...
Viti 2016 rikthen në modë varëset ngjitur pas qafës
I mbani mend varëset e ngjitura pas qafe, aq të famshme në vitet ‘90? Ato rikthehen sërisht në modë këtë pranverë të 2016. Varëset kolla...
Rita Ora nesër në Dubai, performon në “RedFest DXB”
Rita Ora dhe Eva Simons janë shpallur si emrat e parë të artistëve të cilët do të performojnë në RedFest DXB. Ky festival është një nga ngjarjet m...
Ramazzotti rikthehet në Sanremo pas 30 vitesh
  Ai u ngjit në skenën e San Remos, 30 vite më parë. Ishte viti 1984 kur i riu Eros u ngjit në skenën e SanRemos  dhe fitoi çmimin e propo...
Modelja shpenzon 120 mijë $ për t’u dukur si karakter i filmave të vizatuar
Pixiee Fox heq 6 brinjë nga trupi i saj dhe hyri në operacione të ndryshme plastike që të ndryshojë komplet dukjen e saj. Modelja bëri operacione p...
Albatrit Muciqi me kenge te re
Këngëtari Albatrit Muçiqi tashmë është gati për të sjell këngën e radhës. Kështu të paktën ka thënë vetë ai në një bisedë për RTV Dukagjnin, ku...
Cfare cmendurie ka bere kete here Kim Kardashian
Kim Kardashian në mëngjes duke ecur së bashku me fëmijën e saj. Kardashian që nga lindja e fëmijës, është fotografuar shumë rrallë gjatë pë...
Cfare po ndodh me Kanye West
Kanye West duket se nuk përmbush dot as pritshmëritë që i vendos vetes, megjithëse kjo mund të mos jetë dhe aq e thjeshtë sa duket. Të ruash st...
Era Istrefi “femija” i Sia dhe Rihanna sipas Ellen Degeneres
Era Istrefi me projektin e saj të fundit të titulluar “Bonbon” arriti të marrë vëmendjen edhe jashtë kufijve shqiptar. Pas revistës “V” dhe akt...
Faqja 56 prej 58« E para...102030...5455565758