Demokratët i bëjnë thirrje Obamës t’i përdorë edhe këto ditë në pushtet për idetë e Demokratëve
  (FOTO: Nancy Pelosi) Demokratët janë duke i bërë thirrje presidentit Obama të falë emigrantët e paligjshëm të cilët kanë ardhur si fë...
Presidencialet në SHBA: Rinumërimi në Wiskonsin zbulon të vërtetën shokuese
(FOTO: Mbështetës të Trump në Wiskonsin)   Katër ditët e numërimit të votave në Wiskonsin, shtetet e bashkuara, janë shokuese. Sepse Do...
Dështon Rinumërimi i Votave; Jilly Stein tërhiqet nga Pennsylvania
(FOTO: Jilly Stein, kryetare e Partisë së Gjelber kandidate presidenciale për zgjedhjet e 8 Nëntorit) Në mbrëmjen vonë të të Shtunës, Partia e ...
47 kompani amerikane bashkohen kundër Breitbart News- media afër Trump.
(FOTO: Logo që përdoret kundër Breitbart është identike me logon e përdorur nga Partia "Pantera e Zezë" në vitin 1959, dhe nga majtistët Marksistë...
Një shtet tjetër po heton mbi fondet për fushatën e Hillary Clinton: Gjermania!
  (FOTO: Kancelarja Merkel dhe Sekretarja Clinton) / Qeveria gjermane ka financuar fushatën elektorale të Hillary Clinton përmes Fondac...
Donald Trump, zyrtarisht fiton 16 vota elektorale në Michigan.
(FOTO: Donald Trump i fotografuar gjatë fushatës në Michigan) -Bordi Shtetëror i Mbledhjes së Votave certifikon fitoren me  10,704-vota- Sip...
George Soros ka financuar Marc Elias- avokat i Hillary Clinton për rinumërimin e votave
(FOTO: George Soros dhe Hillary Clinton) Avokati që përfaqëson Hillary Clinton në rinumërimin e votave, Marc Elias, është financuar nga miliard...
Ndërron fytyrë Wolf Blitzer, gazeta i CNN: Kundër Demokratëve për rinumërimin.
  (FOTO: Wolf Blitzer nw progamin "The Situation Room") Në transmetimet e CNN ditën e hëne, në programin “Situation Room,” anchor Wolf ...
Strategjia e rinumërimit nga Democratët: Të forcojnë pozitat në Kongres!
  Sipas një survey nga “American Thinker” rinumërimi i votave në Wisconsin, dhe më vonë në Michigan dhe  Pennsylvania nuk e ndryshojnë rez...
BOOM! Dalin të dhëna se administrata Obama manipuloi zgjedhjet me 4 milionë vota ilegale
  (FOTO: J. Christian Adams gjatë një bisede në televizion) Sot në mëngjes (sipas orës në Amerikë) eksperti i zgjedhjeve Christian Adam...
Faqja 3 prej 1912345...10...E fundit »