SKANDALI: John Podesta prodhon vetë video dhe i shet si ‘lidhje të Donald Trump me Putinin e Rusisë’.
(FOTO: John Podesta)/ Ish shefi i fushatës së Hillary Clinton, John Podesta, theu heshtjen dhe shkroi në Twitter me qëllim që t’u japë zjarr te...
Donald Trump: “E pyeta dy herë zotin Comey a më ka nën hetim… Më tha ‘jo’, por në fakt bëri ndryshe”.
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump e kishte paralajmëruar drejtorin e shkarkuar të FBI, James Comey kundër materialeve që po rridhni...
Tre esse nga Agim Xhafka
Agim Xhafka/ 1. Xhevrija iu sul Giut, burrit të vet, qysh në mëngjes: -A të thashë kurvar i dreqit, e ke bërë lloto gjithë rrogën, turp t...
Mirëmëngjes nga Hani
Sarkazmë nga Ylli Dylgjeri/ Me mengjez sot me pyeti populli : -A e lexove Hahnin? E qetësova: Cimlin Hahn? Veriu ka 40 hane?...
Manjani, i vetmi që sot mbrojti Republikën
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka thënë në një bisedë televizive se është kundër letrës së eurokomisionerit Johannes Hahn për krizën polit...
Pse kërkon zgjedhje pa opozitën, zoti Hahn?
Nga: L. Skiroi/ Avokati i njohur dhe aktivisti i Lëvizjes kundër Mafies Soros, zoti Altin Goxhaj, demonstroi sot të vërtetat e pathëna pse komi...
Kumti i Hahn për Ramën e Metën!
Nga: Nard Ndoka/ Kriza politike në vend është tipike "alla shqiptare", që nuk mund të kuptohet as perceptohet nga Hahn, as nga disa politikae t...
Ambasada e SHBA në Tiranë dëshmon publikisht mbi vizitën e kongresmenëve
Ambasada Amerikane në Tiranë ka dhënë detaje në lidhje me vizitën e Kongresmenëve amerikanë në vendin tonë, gjatë ditës së djeshme. Anëtarët e ...
JEMI AKOMA HERËT PËR PËRPLASJE…
Frrok Çupi/ Na çmenden këta që thonë se më datë 13 do ‘të ketë përplasje’. Na çmenden jo nga frika, por nga idiotësia dhe zhurma. Meqë Opozita do t...
Zbulohet profili gjenetik ADN i vrasësit të komisarit Artan Cuku
Policia ka arritur në  zbulimin e profilit gjenetik të AND-së së autorit të vrasjes së Komisarit, Artan Cuku më 8 prill në Tiranë- raporton nga Po...
Faqja 852 prej 1 157« E para...102030...850851852853854...860870880...E fundit »