Sot u bënë 10 viktima nga Covid-19 në vendin tonë
  Sot në mëngjes ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një pacient 67-vjeçar nga Tirana, i konfirmuar me COVID-19. 67-vjeçari me inicia...
Shënohet viktima e nëntë nga koronavirusi në Shqipëri, humb jetën 52-vjeçarja nga Vlora
Sot në mbrëmje ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 52-vjeçare nga Vlora, e konfirmuar me COVID-19. Pacientja ishte e shtruar prej ...
Rëndohet gjendja e deputetit aLIMADHI me Covid-19, dërgohet me urgjencë në Infektiv
Deputeti Adriatik Alimadhi është dërguar me ambulancë në spitalin Infektiv. Ai njoftoi vetë këtë të premte se kishte 3 ditë që kishte dal pozit...
COVIS-19/ Italia, numri i vdekjes ngjitet në kulm, si numri i djallit- 969 në një ditë
  Italia ka shënuar sot rekord të numrit të viktimave brenda 24 orëve nga koronavirusi. Të dhënat janë dramatike, plot 969 të vdekur. Kjo ë...
Coronavirusi, tani shfaqet një video e dytë e Tgr Leonardo
Teoria komplotiste, sipas së cilës koronavirusi lindi në një laborator në Whuan, gjen terren të ri pjellor falë një shërbimi tjetër të Tgr Leonard...
Mbi 8 mijë viktima. Skandali i testeve false
Roberto Pellegrino  Madrid, të mbahet fryma, janë numrat që inkurajojnë. Pothuajse nëntëdhjetë kundrejt të mërkurës dhe të enjtes. Kontabili...
Deputeti Alimadhi është i infektuar me COVID-19, pak ditë më parë u kap rrugëve nga policia.
Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmi është konfirmuar nga vetë deputeti. E infektuar gjithashtu është e...
COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: Janë shëruar 31 persona, mes tyre një mjek dhe një infermier
Në vendin tonë janë 186 personat që kanë rezultuar pozitivë me COVID 19 pas kryerjes së testit, prej tyre 8 kanë vdekur. Por përvec numrit të prek...
COVID-19/ Boris Johnson testohet pozitiv.
Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar ka koronavirus. Zoti Johnson është testuar pozitiv për koronavirusin, njoftoi Downing Street. Simptoma...
Ndërron jetë në spitalin infektiv pacientja 85-vjeçare, viktima e 7 e COVID-19 në Shqipëri
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të ...
Faqja 20 prej 49« E para...10...1819202122...3040...E fundit »