Kryedemokrati Lulzim Basha ka hedhur akuza të forta në drejtim të grupit mbështetës të Sali Berishës

“Ata që me PD i lidhte vetëm karrigia dhe në momentin që nuk janë na kanë zaptuar studio si filozof, janë hajdut, janë të korruptuar, e kanë vjedhur vendin, e kanë vendin në burg, jemi të çliruar nga e shkuara, të mbajmë fokusin te kjo gjë e tmerrshme janë vjedhur të dhënat personale”, tha Basha.

VERITAS.COM.AL