Ja cila është gjenerata e re e supermodeleve
Nga Misela Patrioti Ditët e shkëlqimit të Cindy Crawford dhe Naomi Campbell mesa duket kanë mbaruar, një tjetër gjeneratë e re ka lindur...
Best Beauty at the 2016 Grammys (photos)
    Nga Misela Patrioti  ...
Rihanna anullon performancen e saj ne Grammys
Nga Misela Patrioti Rihanna u detyrua të anulojë performancën e saj Grammys në orën njëmbëdhjetë, pasi u sëmurë. Mjeket e urdhëruan atë për ...
Johnny Depp ne rol si Donald Trump
  Nga Misela Patrioti "Funny or Die Presents Donald Trump-së Arti i Deal: The Movie" është i bazuar në kujtimet më të rëndësishme të poli...
Adele dhe partneri i saj në një dalje të rrallë publike
Kishte kaluar shumë kohë pa i parë bashkë, këngëtaren Adele dhe të dashurin e saj, Simon Konecki. Çifti ka bërë një dalje të rrallë së bashku n...
Kim Kardashian sërish bjonde
Kim Kardashian është bërë bjonde përsëri. Ajo u është rikthyer flokëve të bardha për shfaqjen e modës “Yezzy Fall 2016”, ku bashkëshorti i saj pre...
Ish “Miss Franca” provon striptizin, e pëson keq (Video)
Pasi një valltare profesionale ka treguar aftësitë e saj të vallëzimit në shtyllën e striptizit, të njëjtën gjë ishte munduar ta bëj edhe ish “Mis...
Bukuroshja shqiptare që i ka rrëmbyer zemrën eurodeputetit Fleckenstein (FOTO)
Kush eshte bukuroshja shqiptare qe i ka rrembyer zemren eurodeputetit gjerman Knut Fleckenstein? Quhet Elinda Sulejmani dhe se fundi ka publikuar fot...
Ermal Meta në finalen e Sanremos
Këngëtari shqiptar, Ermal Meta, që u votua nga publiku dhe kaloi në finalen e Festivalit të 66 të Sanremos, në kategorinë e “këngëtarëve të rinj”,...
Sharon Stone impresionon me fotosesionin e ri
Aktorja e njohur Sharon Stone ka realizuar një fotosesion të ri në Kaliforni, ku duket mjaft e re dhe tepër në formë. Aktorja ka shkëlyer në fo...