Catherine Zeta-Jones ‘e sëmurë’ duke kërkuar falje pse është kaq e pasur dhe tërheqëse.
Me më shumë miliona sa ajo mund të shpenzojë më shumë se burri i saj fitues i Oscar- Michael Douglas dhe me më shumë shtëpi se sa ata mund t'i ban...
Anatomia e të kuqit të buzëve
Nga: Liesa Goins Çfarë ka brenda?... I Kuqi i buzëve përbëhet kryesisht nga dylli si ai i bletës dhe carnuba që i japin strukturën, emollientet...
Të tërhiqet qeveria, thonë artistët; ne “nuk tërhiqemi “në mbrojtje të Teatrit
Artistët protestuan mbrëmë në oborrin e Teatrit Kombëtar, kundër projektit të qeverisë që parashikon prishjen e godinës aktuale dhe ndërtimin e nj...
Sexi & Politika
Nga: Anila Rezhda, shkrimtare/ Sexi eshte politike me vete dhe politika ushtrohet sikur ben sex. Politika eshte nje etje shpirti per pushtet - p...
FUNNY STORY: Aktorja Marjana Kondi i drejtohet ministres Kumbaro: “Hë mi Hajrie!”.
Takimi i artistëve me kryetarin e bashkisë Erion Veliaj ka patur përplasje të forta mes grupit të aktorëve. Por përveç revoltës që i shprehën k...
BOOM: Presidenti Trump më në fund i përgjigjet Robert DeNiros pas sulmeve të tij të fundit. VIDEO
Presidenti Trump më në fund I ktheu mbrapsht përgjigjen Robert De Niros pas fjalimit të tij ne Tony Awards . Trump i dha De Niros pseudonimin "I l...
Pse Angelina Jolie mund të humbë gjyqin për fëmijët?!
Brad Pitt kërkon të kalojë më shumë kohë me fëmijët e tij, dhe në qoftë se ai nuk do të lejohet për këtë, atëherë Angelina Jolie do të jetë humbës...
Artistët krijojnë “Aleancën e Mbrojtjes së Teatrit” dhe flasin për “fillim lufte”.
Prej ditësh po zhvillohet lufta për mbrojtjen e Teatrit nga një vendim shtetëror për ta prishur dhe për ta zëvendësuar me ndërtime të tjera privat...
Bleona Qerreti në film me Nicolas Cage, publikohet një pjesë nga ky film. VIDEO
Prej disa vite, Bleona Qerreti jeton në Shtetet e Bashkuara, aty po ndërton karrierën e saj. Bleona ka punuar disa projekte në gjuhën angleze dhe ...
Aktori dhe muzikanti ‘brilant’ Jackson Odell vdes në moshën 20 vjeç.
Aktori dhe muzikanti Jackson Odell, i mirënjohur për rolin e tij në seritë televizive të Shteteve të Bashkuara  “The Goldbergs”, ka vdekur në mosh...
Faqja 5 prej 47« E para...34567...102030...E fundit »