Bukuroshja shqiptare që i ka rrëmbyer zemrën eurodeputetit Fleckenstein (FOTO)
Kush eshte bukuroshja shqiptare qe i ka rrembyer zemren eurodeputetit gjerman Knut Fleckenstein? Quhet Elinda Sulejmani dhe se fundi ka publikuar fot...
Ermal Meta në finalen e Sanremos
Këngëtari shqiptar, Ermal Meta, që u votua nga publiku dhe kaloi në finalen e Festivalit të 66 të Sanremos, në kategorinë e “këngëtarëve të rinj”,...
Sharon Stone impresionon me fotosesionin e ri
Aktorja e njohur Sharon Stone ka realizuar një fotosesion të ri në Kaliforni, ku duket mjaft e re dhe tepër në formë. Aktorja ka shkëlyer në fo...
VIP-at shqiptarë që nuk kanë pasur kurrë lidhje dashurie (FOTO)
  VIP-at shqiptarë që nuk kanë pasur kurrë lidhje dashurie (FOTO) Enca Haxhia   Fytyrat publike e kanë shumë të vështirë që të mb...
Ju kujtohet Zhade?! Shihni fotot e saj nudo…(foto)
Brazilania e famshme, Giovanna Antonelli, që publiku shqiptar si njeh si “Zhadja” e serialit “Kloni”, vjen këtë herë me një pozë shumë të nxehtë. ...
Rikthehet Kim Kardashian
Ka humbur rreth 14 kilogramë që nga lindja e fëmijës së saj të dytë në muajin dhjetor dhe Kim Kardashian tregoi rezultatet me një bluzë transparen...
Viti 2016 rikthen në modë varëset ngjitur pas qafës
I mbani mend varëset e ngjitura pas qafe, aq të famshme në vitet ‘90? Ato rikthehen sërisht në modë këtë pranverë të 2016. Varëset kolla...
Rita Ora nesër në Dubai, performon në “RedFest DXB”
Rita Ora dhe Eva Simons janë shpallur si emrat e parë të artistëve të cilët do të performojnë në RedFest DXB. Ky festival është një nga ngjarjet m...
Ramazzotti rikthehet në Sanremo pas 30 vitesh
  Ai u ngjit në skenën e San Remos, 30 vite më parë. Ishte viti 1984 kur i riu Eros u ngjit në skenën e SanRemos  dhe fitoi çmimin e propo...
Modelja shpenzon 120 mijë $ për t’u dukur si karakter i filmave të vizatuar
Pixiee Fox heq 6 brinjë nga trupi i saj dhe hyri në operacione të ndryshme plastike që të ndryshojë komplet dukjen e saj. Modelja bëri operacione p...
Faqja 58 prej 60« E para...102030...5657585960