Denzel Washington: Meida Mainstream po shet edhe….
(FOTO: Denzel Washington) Denzel Washington, aktori shumë i njohur i Hollywood, e ka quajtur Median mainstream ( media qendrore e përgjithshme)...
11 vjeçari Bechkam në bashkëpunim me Scherzinger
  (FOTO: Cruz Bechkam dhe Nicole Scherzinger)/ Cruz Bechkam sapo ka realizuar një këngë që titullohet “If Every Day Was Christmas” (Sik...
Leonardo DiCaprio takohet me Donald Trump për të diskutuar “Ringjalljen Ekonomike” Green.
Leonardo DiCaprio  dhe presidenti i Fondacionit të tij u takuan me presidentin e zgjedhur, Trump, për të diskutuar se sa vende pune mund të zhvill...
“Tango e fundit në Paris”: Kur një përdhunim kinemaje nuk është fiction/ VIDEO
(FOTO: Pamje nga filmi "Tango e fundit në Paris") 45 vjet pas daljes së „Tango e fundit në Paris“, film kult i viteve 1970, regjisori Bernardo ...
CNN po lëviz malet për të pasur Megyn Kelly-n, por me çmim më të lirë se sa paguhet sot te Fox News
(Foto: Megyn Kelly) Matt Drudge ka një shkrim ekskluziv mbi prezantuesen e Fox News-it, Megyn Kelly- sipas Breitbart News. CNN e kërkon atë ...
Artistët e Hollywood-it jetojnë në flluskë
(FOTO: Mark Wahlberg) Një nga yjet e Hollywoodit, Mark Wahlberg tha për Fox News se përkulet me respekt para politikës. Por ai ëhstë kritik nda...
Clint Eastwood: Obama nuk është Presidenti im”
(FOTO: Clint Eastwood) Aktori dhe regjisori i famshëm i Hollywood-it, Clint Eastwood refuzoi të pranojë Medaljen Presidenciale të Lirisë nga pr...
Tom Hanks: Clint Eastwood i trajton aktorët e tij si kuaj/ FOTO
  (FOTO: Clint Eastwood)/     Tom Hanks tha se Eastwood  i ka “poshtëruar si në ferr” në xhirimet  e “Njollës” dhe i ka trajtuar aktorë...
Vladimir Putin i jep pasaportë ruse aktorit amerikan Steven Seagal/ FILM
(FOTO: Aktori amerikan Steven Seagal dhe presidenti rus, Putin) Presidenti Vlaldimir Putin, personalisht i ka dorëzuar pasaportën ruse aktorit ...
Robert De Niro ka dëshirë t’i japë “një shpullë fytyrës” Presidentit Trump
(FOTO: Robert De Niro) /     Aktori Robert De Niro duket se i ka rritur tonet  kundër Trump pas takimit në Shtëpinë e Bardhë me preside...
Faqja 58 prej 71« E para...102030...5657585960...70...E fundit »