Pse ‘pajtohen’ gjithmonë Rama – Meta?!
Nga: Astrit Patozi/ (Ose një analizë e shkurtër krahasuese për dy burra pushteti) Janë kaq të pangjashëm me njëri-tjetrin, sa të krijojnë pë...
VRASJA E MINISTRIT.
  Frrok Çupi/ Ky ishte dëmi më i vogël që ndodhi sot. Në historinë tonë të re kombëtare janë shënuar disa si kjo, kjo është vrasja e kat...
Qytetar në Danimarkë, apo personazh në filmin me komisar Katanin? SARKAZMË
Ylli Dylgjeri/ Në shkresën e shkarkimit të ministrit Manjani, te siguruar nga ‘Neës 24’, dhe firmosur nga Kryeministri Edi Rama thuhet: “...
SHKURT/ Aksident në Fier, dy të vdekur dhe një i plagosur
(FOTO- Arkiv)/ Aksident i rëndë  automobilistik ka ndodhur sot në mbrëmje në rrugën automobilistike që kalon  pranë fshatit Darzezë të Fierit....
“Mos thuaj mama!”, ofendohen njerëzit transgener … Ku mbërriti Bota?! dhe… kundërshtojnë Trump-in!
  Doktorët janë këshilluar që grave shtatzënë që pritet të bëhen nëna t’u thërritet jo “mama” por “person shtatzënë”. Kjo kërkohet me qëll...
Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar hedh poshtë peticionin anti- Trump.
(FOTO: Theresa May dhe Donald Trump)/ Qeveria e mbretërisë së Bashkuar ka hedhur poshtë një peticion që kërkon të ndalohet presidenti  Donald J...
Ministri i Jashtëm Polak thotë se Trump ka të drejtë të ndalojë emigracionin. Ai u zgjodh president, jo shef i fonacionit të të drejtave të njeriut.
( FOTO: Ministri i Jashtëm i Polonisë Witold Waszczykowski)/ Ministri i Jashtëm i Polonisë ka mbrojtur urdhrin e presidentit Donald Trump për n...
Luan Rama i LSI: Kishim dy opsione, të shkarkonim kryeministrin apo ministrin?! Shkarkuam ministrin.
(FOTO: Luan Rama, nënkryetar i LSI)/ -“Ylli Manjani ka të drejtë në ato që tha. LSI është e vendosur që të bashkëpunojë. Kishim dy opsione, atë...
Deklaratat e Ministrit të Drejtësisë, Manjani sot pas shkarkimit të tij. VIDEO
(FOTO: Ylli Manjani)/ Menjëherë pas shkarkimit nga detyra e Ministrit të Drejtësisë, zoti Ylli Manjani ka dalë në një konferencë për mediat, ku...
Gjashtë persona vriten në një xhami në Kanada; “akt terrorist”- tha kryeministri.
Gjashtë persona janë vrarë dhe tetë janë plagosur kur një njeri i armatosur hapi zjarr në xhaminë e qytetit Quebec të Kanadasë gjatë natës së falj...
Faqja 818 prej 1 027« E para...102030...816817818819820...830840850...E fundit »