Cfare cmendurie ka bere kete here Kim Kardashian
Kim Kardashian në mëngjes duke ecur së bashku me fëmijën e saj. Kardashian që nga lindja e fëmijës, është fotografuar shumë rrallë gjatë pë...
Cfare po ndodh me Kanye West
Kanye West duket se nuk përmbush dot as pritshmëritë që i vendos vetes, megjithëse kjo mund të mos jetë dhe aq e thjeshtë sa duket. Të ruash st...
Era Istrefi “femija” i Sia dhe Rihanna sipas Ellen Degeneres
Era Istrefi me projektin e saj të fundit të titulluar “Bonbon” arriti të marrë vëmendjen edhe jashtë kufijve shqiptar. Pas revistës “V” dhe akt...
Dafina Zeqiri hap konkurs për të promovuar Kosovën
  Faktin që është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare, Dafina Zeqiri, po e përdor së fundmi për një qëllim shumë fisnik. Ajo ka...
Dua Lipe vjen me “Last Dance”
“Last Dance” është klipi më i ri që vjen nga Dua Lipe. Këngëtarja shqiptare e cila ka ndërtuar karrierën e saj në skenat botërore, duket se...
Dreka formale e nominimeve bën bashkë pretendentët për Oscar
88- vjetori i çmimeve Oscar bëri bashkë në një drekë tashmë traditë rreth 150 artistë, shumica të nominura për këo çmime. Dreka  u mbajt në një...
Gigi Hadid zhvishet për kopertinën e Vogue
Supermodelja Gigi Hadid nuk ka zhgënjyer me format perfekte trupore, ndërsa ka pozuar për kopertinën e revistës ”Vogue”. 20 – vjeçarja është shafqur...
Zyrtare! Sanda dhe Aleku vizitojnë së shpejti Shqipërinë
Është zyrtare! Sara Khan dhe Angad Hasija, ose siç njihen në rolet e tyre në super serialin “Bidaai”, Sadna dhe Alek, do të vizitojnë Shqipërinë. L...
Fakte që nuk i njihni rreth Adele Fëmijëria e saj Çelësi i suksesit të saj Pse ajo ka frikë nga fama
Familja e Adele   Pse është kaq e rëndësishme Adele për ne? Ndoshta jo vetëm sepse ajo klasifikon majat në çdo klasifikim të këngëve, s...
Linda Halimi humb American Idol, por fiton…
 Linda Halimi fatkeqësisht nuk ia ka dalë të kalojë raundin e katërt të "American Idol". Një lajm të tillë ka qenë vetë Linda ajo që e ka bërë të di...