Libri me kujtime i John Bolton. Fox News: ‘Bolton është që të shesë libra, jo për të thënë të vërtetën!’.
  Fox News ka siguruar librin me kujtime tw  këshilltarit tw 59 për sigurinë kombëtare John Bolton, "Dhoma ku ndodhi" - dhe dorëshkrimi pë...
Tuneli special që dezinfekton vizitorët e Putin
Çdo mysafir i presidentit duhet së pari domosdoshmërisht të kalojë nëpër një "tunel dezinfektues" të veçantë. Ja se si funksionon Nga:Federico ...
Makina e Boris Johnson përplaset teksa protestuesi hidhet para vargut të shoqërimit të kryeministrit
  OLIVER JJ LANE/ BREITBART NEWS Një makinë qeveritare që transportonte Kryeministrin nga Parlamenti në zyrën e tij në Downing Street u...
Ish- zyrtarë të Bush në administratën Trump formojnë super PAC pro-Biden
Nga Paul Steinhauser | Fox News Republikani për një kohë të gjatë, Matt Borges ka nisur një mision për të ndihmuar demokratin Joe Biden që të m...
Turqia ende bllokon planin e mbrojtjes për Poloninë dhe vendet e Balltikut
Robin Emmott &John Irish BRUKSEL / PARIS (Reuters) - Turqia vazhdon të bllokojë një plan të mbrojtjes së NATO-s për shtetet e Polonisë dhe ...
Trajtimi me steroid me dozë të ulët u përshëndet si përparim i madh në luftimin e koronavirusit
PENNY STARR Trajtimi me steroidin Daxamethasone me dozë të ulët mund të jetë një përparim i madh në betejën kundër koronavirusit, sipas ekspert...
Presidenti Trump nënshkruan urdhrin ekzekutiv që përmirëson policinë komunitare
  CHARLIE SPIERING Presidenti Donald Trump nënshkroi një urdhër ekzekutiv të martën për të përmirësuar policinë komunitare në përgjigje...
Tucker: Black Lives Matter ‘gëzon imunitet pothuajse të plotë nga kriticizmi,’ SH.B.A. është në një “moment të rrezikshëm”
Charles Creitz | Fox News Tucker Carlson hapi edicionin e së hënës të "Tucker Carlson Tonight" me një diskutim mbi popullaritetin e lëvizjes Bl...
Rastet e koronavirusit në SH.B.A tejkalojnë 2 Milion
Rastet e koronavirusit në SH.B.A tejkalojnë 2 Milion, pik në shumë zona, ndërsa në Evropë bien, thotë CDC Rastet e konfirmuara të koronavirusit k...
Steve Hilton thotë se votuesit duhet të vendosin: ‘Reformimin e policisë me Trump, ose heqjen e policisë me Demokratët’
Yael Halon | Fox News   Zgjedhjet presidenciale të vitit 2020 do të jenë një referendum mbi angazhimin e vendit për "reformën e policis...
Faqja 48 prej 446« E para...102030...4647484950...607080...E fundit »